امروز: دوشنبه 4 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
1. شهريور 1396 - 11:57   |   کد مطلب: 304630
سهیل سنقر : با حضور حجت الاسلام والمسلمین مجید صفدری و جمعی از مسئولین شهرستان سنقروکلیایی یادواره شهدای کارمند و سرداران شهید شهرستان صبح امروز در کانون امام خمینی (ره) سنقر برگزار شد.

به گزارش سهیل سنقر،  با حضور حجت الاسلام والمسلمین مجید صفدری و جمعی از مسئولین شهرستان سنقروکلیایی یادواره شهدای کارمند و سرداران شهید شهرستان صبح امروز در کانون امام خمینی (ره) سنقر برگزار شد.

 

 

امام جمعه شهرستان سنقروکلیایی در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر بیان داشت : یاد شهدا مایه عزت، کرامت و روشنی بخش جامعه است.

 

 

حجت الاسلام صفدری با بیان اینکه اقتدار و امنیت امروز نظام اسلامی مرهون خون شهدا است افزود : ما هر چه داریم به برکت خون شهداء داریم و راه شهدای ما همان استقامت در برابر استکبار و نظام سلطه است.

 

 

امام جمعه شهرستان سنقروکلیایی در بخشی دیگر از سخنان خود بر ضرورت هوشیاری در مقابل توطئه های دشمنان تاکید کرد و گفت : استکبار جهانی لحظه ای از توطئه برای تضعیف نظام و جایگاه ولایت فقیه غافل نمی شود.

 

 

در پایان این مراسم با حضور امام جمعه سنقر ،فرماندار ،فرمانده سپاه و فرمانده نیروی انتظامی جمعی از کارمندان نمونه ادارات تجلیل شدند.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار