امروز: دوشنبه 4 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
3. مهر 1395 - 0:59   |   کد مطلب: 303213
سهیل سنقر : همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور با شکوه اقشار مختلف مردم سنقرو کلیایی از میدان سپاه تا پارک سراب گزنهله برگزار شد.

به گزارش سهیل سنقر، همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور با شکوه اقشار مختلف مردم سنقرو کلیایی از میدان سپاه تا پارک سراب گزنهله برگزار شد.

 

 

فرماندارسنقرو کلیایی هدف از برگزاری این همایش را گرامیداشت هفته دفاع مقدس، تقویت بنیان خانواده ها و کسب سلامتی جسم و روان عنوان کرد.

 

 

یاور محمدی  دفاع مقدس را یکی از برجسته ترین مباحث در طول تاریخ انقلاب اسلامی ذکر کرد و امنیت و آرامش امروز مردم را مدیون رشادت های شهدای گرانقدر دانست.

 

 

وی افزود: در دفاع مقدس بخش قابل توجهی از کشورهای دنیا بر علیه ایران اسلامی بسیج شدند و در صدد از پای درآوردن نهال نوپای انقلاب که منادی حرکت در مسیر الهی بود برآمدند.

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی اظهار داشت در جنگ تحمیلی که شرایط سختی بر ملت ما تحمیل شده بود، جوانان ما شجاعانه در جبهه ها حضور پیدا کردند و تعداد 220 هزار شهید والامقام با عزت و آبرومندی تقدیم نظام اسلامی شد که بیش از 400 نفر هم درسنقرو کلیایی به خیل این شهدا پیوستند.

 

در پایان مراسم به قید قرعه جوایزی از قبیل 20 میلیون ریال نقدی، 3 عدد دو چرخه و ده ها جایزه دیگر به شرکت کنندگان اهداء شد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار