امروز: دوشنبه 4 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
28. ارديبهشت 1395 - 8:25   |   کد مطلب: 301568
سهیل سنقر : مراد کلوندی مدیر آموزش و پرورش شهرستان سنقرکلیایی طی پیامی سالروز ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان عرصه ی اطلاع رسانی تبریک گفت.

به گزارش سهیل سنقر،مراد کلوندی مدیر آموزش و پرورش شهرستان سنقرکلیایی طی پیامی سالروز ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان عرصه ی اطلاع رسانی تبریک گفت.

 

در متن این پیام آمده است :

 

در این برهه ی حساس تاریخی و در شرایطی که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با صلابت و اقتدار علی­رغم تحریم ها و هجومهای دشمنان قسم خورده به عرصه پیشرفت گام گذاشته است، معرفی خدمات ارزنده به افکار عمومی داخل و خارج بیش از هر زمان دیگری مستلزم استفاده هر چه مطلوبتر از جایگاه روابط عمومی و ارتباطات به عنوان مهمترین رکن توسعه سازمانی است و روز جهانی ارتباطات و روز ملی روابط عمومی بر تمام کوشندگان راستین این دو عرصه مبارک باد.

 

 

درود بر اصحاب بي ادعاي روابط عمومي؛ تلاشگراني كه در مسير خشنودي و خدمت به هم نوعان خويش از هيچ تلاش و كوششي فروگذار نمي باشند. خدمتگزاران مخلصي كه عشق بي دريغ به حرفه شان، روح تعالي و پوپايي را درتك تك عناصر سازمان دميده و ثمره اقدامات خالصانه شان، حس اعتمادي است كه در طپش دل هاي هم وطنانشان تجلي مي يابد.

 

 

با تبريك و شادباش اعياد فرخنده ماه نوراني شعبان، "27 ارديبهشت ماه؛ روز ارتباطات و روابط عمومي" را گرامي داشته و اين فرصت ارزشمند را در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل به عنوان نقطه عطفي براي تحقق گام هايي ثمربخش در مسير پويايي و ارتقاي منزلت روابط عمومي .بی شک این روز،  تداعی گر اهمیت و نقش روز افزون صنعت روابط عمومی در دنیای ارتباطات است که امروزه به قلب تپنده مجموعه های مختلف تبدیل شده است.
 

 

 

امروزه روابط عمومي نه به عنوان يك سامانه تشريفاتي و حتي اجرايي بلكه به عنوان يك سامانه مشورتي و مديريتي و به عنوان عنصر اصلي در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی جايگاه ويژه‌اي دارد و بدون روابط عمومی هیچ فعالیتی انعکاس نمی یابد.
در عصر حاضر روابط عمومی ابزار دست مدیریت نيست؛  فلسفه مديريت است ، اگر ناكار آمد شود ، مديريت  فرسوده و ناکارآمد می شود. و اين روابط عمومي است كه می تواند در سالي كه از سوي مقام معظم رهبري به سال اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل مزين گرديده با بالا بردن قدرت رقابت و پذیرش ریسک سازمانها و با جاري ساختن روح روابط عمومی که با ایستایی و سکون منافات دارد ، زمينه تجلي اين نام را در سراسر ميهن اسلامي فراهم آورد.

 

 

روز ارتباطات و روابط عمومی، در نهایت فرصتی است مبارک تا همه با هم براي توسعه ارتباطات اجتماعي و غناي معنوي و ارزشي اين حرفه ارزشمند با تقويت حضورمديراني دانايي محور و تحول طلب از يك سو و رعايت اخلاق حرفه اي در عملكرد خود و بهادادن روز افزون به نظام آزاد ارتباطات و اطلاعات از سويي ديگرتلاش نموده و جايگاه اين حرفه را در جامعه آرمان خواه و اسلامي خود تثبيت نماييم.
 

 

بار ديگر براي كليه ي فعالان اين عرصه آرزوي سلامتي داشته و اميدوارم شاهد موفقيت آنها در مسير اعتلاي اهداف جامعه ي اسلاميمان باشيم. 

 

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار