امروز: يكشنبه 30 دى 1397
نمایش 1 - 10 از 471
به مناسب میلاد امام زمان(عج) منتشر شد؛
سهیل سنقر : ما ملتی منتظر هستیم؛ ملتی که به امید پیشرفت و موفقیت، اقدام و تلاش و انقلاب کرد و موفق شد.
یادداشت؛
سهیل سنقر: همزمان با سالروز خجسته میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان، شما می‌توانید شرح مختصری از زندگینامه این حضرت را در زیر بخوانید.
یادداشت؛
سهیل سنقر : دوم اردیبهشت هر سال یادآور تدبیرحکیمانه امام خمینی (ره) در تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که ایستادگی در برابر ابرقدرت های شرق و غرب را سرلوحه کار خود قرار داد تا عزت و افتخار حسینی را بیش از پیش نصیب ملت غیور ایران کند.
یادداشت؛
سهیل سنقر : مقام و منزلت حضرت عباس (ع)در نزد ائمه اطهار(ع) را اینجا بخوانید.
به مناسبت فرا رسیدن ۲۹ فروردین؛
سهیل سنقر : فرمان تاریخى امام راحل سبب شد ارتش از آن زمان تاکنون حضور فعال و قدرتمندى را در راستاى حفظ نظام اسلامى داشته باشد که از آن جمله حضور در بسیارى از عملیات‏هاى پیروز جنگ تحمیلى با تقدیم نمودن هزاران شهید و جانباز است.
یادداشت؛
سهیل سنقر : گوشه از زندگی نامه عبادی سیاسی هفتمین امام شیعیان امام موسی کاظم(ع) را در اینجا بخوانید.
به یاد شهدای هسته ای؛
20 فروردین ماه سال 1385 خبر دستیابی ایران به فن آوری غنی سازی اورانیوم و راه اندازی یک زنجیره کامل غنی سازی در نطنز اعلام شد.
به بهانه ۱۳ فروردین روز طبیعت؛
سهیل سنقر : هر سال یک رسم قدیمی بهانه می شود برای ما ایرانیان تا روز سیزدهم فروردین را در کنار هم در آغوش طبیعت بگذرانیم. دور هم بنشینیم گل بگوییم و گل بشنویم و گلها را تماشا کنیم.
یادداشت؛
سهیل سنقر : پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن سال ۱۳۵۷، به دعوت امام خمینی همه‌پرسی حکومت جمهوری اسلامی ایران در روزهای ۱۰ و ۱۱ فروردین ۱۳۵۸ در سراسر ایران برگزار شد و ۹۸٫۲ واجدین شرکت در همه‌پرسی با دادن رای «آری»، با برقراری حکومت جمهوری اسلامی موافقت کردند.
مـادر شیـر خـدا! میـلاد فرزنـدت مبارک
سهیل سنقر : 13 رجب میلاد با سعادت امیرالمؤمنین علی علیه السلام مبارک باد

صفحه‌ها