امروز: شنبه 27 بهمن 1397
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
12. خرداد 1397 - 21:01   |   کد مطلب: 305444
با حضور مدیر کل نهاد کتابخانه های استان کرمانشاه؛
جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سنقروکلیایی برگزار شد
سهیل سنقر : جلسه انجمن کتابخانه های عمومی با حضور فرماندار، مدیرکل نهاد کتابخانه های استان کرمانشاه و سایر مسئولین و اعضاء انجمن کتابخانه درسنقرو کلیایی برگزارشد.

به گزارش سهیل سنقر، فرماندارسنقرو کلیایی دراین جلسه تشکیل کمیته ای متشکل از نماینده فرماندار و ادارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، کتابخانه و دانشگاه، تبلیغات و ارشاد اسلامی و کمیسیون بانوان در خصوص هماهنگی و برنامه ریزی برای برگزاری همایش کتابخوانی در هفته کتاب و کتابخوانی را مورد تاکید قرارداد.

 

 

محمد ناصر معصومی زاده همچنین اطلاع رسانی معرفی ظرفیتهای کتابخانه های سطح شهرستان و ترویج مطالعه را ضروری دانست و گفت: درمحل کتابخانه ها بایستی فرم نظر سنجی و جمع آوری نظرات و پیشنهادات مراجعین مورد بررسی قرار گیرد.

 

 

مدیر کل نهاد کتابخانه های استان کرمانشاه هم از فعالیتهای چشمگیر فرماندار و اعضاء انجمن کتابخانه در راستای ارتقاء سطح کتاب و کتابخوانی درسنقرو کلیایی قدردانی نمود.

 

 

خسروی مسئول کتابخانه های عمومی سنقروکلیایی هم گفت: تعداد 9 باب کتابخانه با 7 هزارو 700 عضو در شهر و روستاها فعال هستند و 81 هزار جلد کتاب در این کتابخانه ها وجود دارد.

 

 

آسیب شناسی در روستاها توسط کتابخانه و ارشاد اسلامی در خصوص راه اندازی کانونهای فرهنگی و کتابخانه در روستاها، نصب تابلو راهنمایی به سمت کتابخانه در سطح شهر توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر، معرفی ساختمان مناسب جهت کتابخانه در روستاهای فارسینج و سهنله توسط بخشدار مرکزی و تجهیز آنها توسط کتابخانه، احداث ایستگاه کتابخوانی در محل فرمانداری و شهرداری و واریز نیم درصد درآمد شهرداری به حساب کتابخانه ازمهمترین موضوعاتی بود که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرارگرفت.

دیدگاه شما

آخرین اخبار