امروز: شنبه 27 بهمن 1397
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
5. خرداد 1397 - 22:32   |   کد مطلب: 305435
همزمان با گرامیداشت سالروز آزادی خرمشهر؛
صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در سنقروکلیایی برگزار شد
سهیل سنقر : صبحگاه مشترک نظامی و انتظامی با حضور امام جمعه، معاون فرماندار و سایر مسئولین و نیروهای سپاه و انتظامی در محل ناحیه مقاومت بسیج سنقروکلیایی برگزار شد.

به گزارش سهیل سنقر، صبحگاه مشترک نظامی و انتظامی با حضور امام جمعه، معاون فرماندار و سایر مسئولین و نیروهای سپاه و انتظامی در محل ناحیه مقاومت بسیج سنقروکلیایی برگزار شد.

 

 

امام جمعه سنقرو کلیایی دراین مراسم، ناتوانی دشمنان نظامی اسلامی ایران در جنگ نظامی و روی آوردن آنها به جنگهای فرهنگی و اقتصادی را تشریح کرد و گفت: آنها به دنبال دور کردن ملت بزرگ ایران ازآرمانهای اصلی نظام اسلامی هستند.

 

 

حجت الاسلام صفدری لزوم هوشیاری و وحدت مردم و مسئولین را برای مقابله با توطئه های شوم دشمنان مورد تاکید قرارداد و خروج آمریکا از برجام را اثبات بد عهدی های آمریکا دانست.

 

 

سرهنگ رضا سالاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سنقروکلیایی هم اهمیت حماسه سوم خرداد و آزاد سازی خرمشهر و ایثار گریهای رزمندگان در 8 سال دفاع مقدس را تشریح کرد و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، از حضور مسئولین و نیروهای انتظامی و بسیج در مراسم صبحگاه مشترک قدردانی نمود.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار