امروز: شنبه 27 بهمن 1397
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
3. خرداد 1397 - 13:25   |   کد مطلب: 305434
سهیل سنقر : فرماندار سنقروکلیایی در جلسه شورای مشارکتهای مردمی اداره بهزیستی از اعطای مجوز فرش شویی و خبازی برای اشتغال و کسب درآمد زندانیان این شهرستان و کمک به درآمدخانواده های آنها وجلوگیری از آسیب رسیدن به این خانواده ها خبرداد.

به گزارش سهیل سنقر، جلسه شورای مشارکتهای مردمی اداره بهزیستی با حضور فرماندار ومسئولین ادارات ذیربط وجمعی از خیرین سنقروکلیایی برگزارشد.

 

 

فرماندارسنقروکلیایی دراین جلسه  شفاف سازی درخصوص دریافت ها وپرداخت های کمک های خیرین را ضروری دانست وجذب مشارکت های مردمی را درجهت توانمندسازی خانواده های تحت پوشش بهزیستی مورد تأکید قرارداد.

 

 

محمدناصرمعصومی زاده افزود:دراین راستا توسط فرمانداری، بانک اطلاعاتی باهدف جلوگیری ازموازی کاری نهادهای حمایتی ومتمرکز نمودن کمک ها وتوزیع آنها بین نیازمندان و کنترل افرادی که درچندمحل کمک دریافت می کنند ایجاد شده است.

 

 

وی از اعطای مجوز فرش شویی و خبازی برای اشتغال و کسب درآمد زندانیان این شهرستان و کمک به درآمدخانواده های آنها وجلوگیری از آسیب رسیدن به این خانواده ها خبرداد.

 

 

برنامه ریزی برای اجرای ضیافت مهر و سبد کالا برای خانواده های تحت پوشش، جمع آوری زکات فطریه و معرفی طرح های مشارکتی بهزیستی از دیگرموضوعاتی بود که دراین جلسه مورد بحث وبررسی قرارگرفت.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار