امروز: شنبه 27 بهمن 1397
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
3. خرداد 1397 - 10:53   |   کد مطلب: 305433
با حضور مدیر کل امور عشایری استان کرمانشاه؛
جلسه ساماندهی امور عشایری در شهرستان سنقروکلیایی برگزار شد
سهیل سنقر : جلسه ساماندهی امورعشایری با حضور معاون فرماندار، مدیر کل امورعشایری استان کرمانشاه و سایر مسئولین ادارات ذیربط در سنقرو کلیایی برگزار شد.

به گزارش سهیل سنقر، جلسه ساماندهی امورعشایری با حضور معاون فرماندار، مدیر کل امورعشایری استان کرمانشاه و سایر مسئولین ادارات ذیربط در سنقرو کلیایی برگزار شد.

 

 

معاون فرماندارسنقرو کلیایی دراین جلسه رعایت تاریخ اعلام شده ورود و خروج عشایرازسوی منابع طبیعی استان را مورد تاکید قرارداد وبا بیان اینکه تعداد 58 خانوارعشایری در این شهرستان حق استفاده از مراتع مشخص شده در منطقه را دارند گفت: باید با ورود عشایرغیرمجازازطریق امورعشایری و ادارات ذیربط برخورد قانونی صورت گیرد.

 

 

افشین رحیمی هرگونه خرید و فروش مرتع را غیر قانونی دانست و ساماندهی عشایر استانهای همدان و کردستان را که از منطقه عبورمی کنند مورد تاکید قرارداد.

 

 

مدیر کل امور عشایری استان کرمانشاه نیز موضوع آرد، آب، راه و سوخت را از نیازمندیهای عشایر ذکر کرد و تامین اعتبارات مورد نیاز در این خصوص را از طریق اختصاص اعتبار ازمحل اعتبارات شهرستان سنقرو کلیایی خواستار شد.

 

 

احمدی همکاری وهم افزایی عشایر با نیروهای  امنیتی و انتظامی و نقش موثر آنها را درراستای صیانت و حفظ امنیت درمرزهای کشور یاد آورشد.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار