امروز: شنبه 27 بهمن 1397
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
19. ارديبهشت 1397 - 13:33   |   کد مطلب: 305418
سهیل سنقر : مراسم گرامیداشت روز جهانی کارگر و تجلیل ازکارگران نمونه با حضور فرماندار،نماینده مردم سنقرو کلیایی در مجلس شورای اسلامی، شهردار و جمعی ازکارگران در محل سالن جلسات شهرداری برگزار شد.

به گزارش سهیل سنقر، مراسم گرامیداشت روز جهانی کارگر و تجلیل ازکارگران نمونه با حضور فرماندار،نماینده مردم سنقرو کلیایی در مجلس شورای اسلامی، شهردار و جمعی ازکارگران در محل سالن جلسات شهرداری برگزار شد.

 

 

فرماندار سنقروکلیایی در مراسم تجلیل از کارگران نمونهه با تبریک ایام شعبانیه، روزجهانی کارگر و گرامیداشت یادو خاطره استاد شهید مطهری و مقام معلم، حضور درکنار کارگران را افتخار دانست و اظهار امیدواری کرد با همت و تلاش کارگران، رسیدن به سازندگی و توسعه میسرخواهد شد.

 

 

محمد ناصر معصومی زاده وجود شهری تمیز و زیبا را حاصل زحمات شبانه روزی کارگران شاغل در شهرداری دانست و گفت: داشتن شهر تمیز نیازمند فرهنگ سازی است.

 

 

وی رسیدگی به مشکلات و درخواستهای کارگران را از طریق انتخاب یک یا چند نفر به عنوان نماینده ضروری دانست و گفت: مشکلات کارگران و انتقال آن به فرمانداری از این طریق سریعتر به نتیجه خواهد رسید.

 

 

نماینده مردم سنقرو کلیایی در مجلس شورای اسلامی هم با تبریک ایام و مناسبتهای روز، برگزاری مراسم تجلیل از کارگران را اقدام شایسته دانست و از برگزار کنندگان آن قدردانی نمود.

 

 

در پایان با اهداء هدایایی از کار گران نمونه تجلیل شد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار