امروز: شنبه 27 بهمن 1397
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
17. ارديبهشت 1397 - 16:32   |   کد مطلب: 305416
فرمانده انتظامی سنقروکلیایی خبر داد:
کشف 300 هزار نخ سیگار قاچاق در سنقروکلیایی
سهیل سنقر : فرمانده انتظامی شهرستان سنقروکلیایی از کشف محموله سیگار قاچاق به تعداد 297 هزار و 600 نخ و توقیف یک دستگاه خودرو در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ غضبان احمدی فرد در گفتگو با  سهیل سنقر، اظهار داشت : ماموران انتظامی با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق شدند یک دستگاه خودروی حامل کالای قاچاق را که به سمت شهرستان سنقروکلیایی در حال حرکت بود، شناسایی کنند. 

 

 

وی با اشاره به اینکه این محموله‌ها از مرزهای غربی کشور به مقصد شهرهای مرکزی بارگیری شده بود، افزود: پس از دریافت این خبر، پلیس به سرعت وارد عمل شده و محور ورودی سنقروکلیایی را تحت کنترل نامحسوس قرار دادند. 

 

 

احمدی فرد با اشاره به توقیف یک دستگاه خودرو و دستگیری یک متهم دراین زمینه، تصریح کرد: در بازرسی از این خودرو، تعداد 297 هزار و 600 نخ سیگار قاچاق کشف شد.

 

 

فرمانده انتظامی سنقروکلیایی خاطرنشان کرد: طبق نظر کارشناسان، ارزش این محموله قاچاق بیش از 300 میلیون ریال برآورد می شود. 

 

 

 

وی همچنین از معرفی متهم به دستگاه قضائی برای سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.احمدی فرد در پایان مبارزه با قاچاق کالا را یکی از اولویت های پلیس سنقروکلیایی در سال جاری برشمرد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار