امروز: شنبه 27 بهمن 1397
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
3. ارديبهشت 1397 - 10:40   |   کد مطلب: 305402
سهیل سنقر : اولین نماز خدمت شهری سال 97 ستاد امر به معروف و نهی از منکرسنقروکلیایی و بررسی مسائل و مشکلات محله بازا، با حضور جمعی از مسئولین به میزبانی سپاه ناحیه در مسجد جامع به امامت حجت الاسلام والمسلمین صفدری برگزار شد.

به گزارش سهیل سنقر، اولین نماز خدمت شهری سال 97 ستاد امر به معروف و نهی از منکرسنقروکلیایی و بررسی مسائل و مشکلات محله بازا، با حضور جمعی از مسئولین به میزبانی سپاه ناحیه در مسجد جامع به امامت حجت الاسلام والمسلمین صفدری برگزار شد.

 

 

امام جمعه سنقرو کلیایی با تبریک اعیاد شعبانیه و سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ،سپاه را از افتخارات عظیم انقلاب اسلامی دانست و از ایثار گریهای رزمندگان، شهدا، جانبازان و آزادگان که برای حفظ انقلاب از جان خود گذشتند قدردانی نمود و گفت: امروز هم سپاه پاسداران در حوزه کار و سازندگی انجام وظیفه می کند.

 

 

حجت الاسلام والمسلمین صفدری ضمن تشریح اهمیت ارائه خدمت صادقانه مسئولین به مردم ، از فرماندار سنقرو کلیایی در خواست کرد در خصوص افزایش اعتبار در نظر گرفته شده برای تعمیر و بازسازی مسجد جامع، مساعدت ویژه ای داشته باشد.

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی هم نماز خدمت را کار بسیار ارزشمندی در راستای خدمات رسانی سریع به مردم دانست و ازامام جمعه و ستاد امر به معروف و نهی از منکرشهرستان به دبیری ناحیه مقاومت بسیج در خصوص برنامه ریزی نماز خدمت درمساجد محلات شهر و روستاها در طول سال قدردانی نمود.

 

 

محمد ناصر معصومی زاده اهمیت حمایت و مشارکت مردم و مسئولین را در راستای خدمت رسانی و حرکت در مسیر رشد و پیشرفت شهرستان مورد تاکید قرار داد.

 

 

سرهنگ سالاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سنقروکلیایی و میزبان برنامه اولین نماز خدمت سال 97 هم وجود ولایت، امنیت، علمای دینی و همدلی و همراهی مسئولین و مردم را به عنوان نعمت بزرگ الهی دانست وگفت: در مقابل توطئه های شوم دشمنان ایران اسلامی در خصوص سپاه هراسی، به پشتوانه مردم، جانها را فدای مقام معظم رهبری نموده و همچون امام حسین(ع) از دین خدا پاسداری می کنیم.

دیدگاه شما

آخرین اخبار