امروز: پنجشنبه 27 دى 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
31. فروردين 1397 - 2:26   |   کد مطلب: 305389
سهیل سنقر : حجت الاسلام والمسلمین سید جواد حسینی کیا نماینده مردم سهرستان سنقروکلیایی در پیامی ارسالی به پایگاه اطلاع رسانی سهیل سنقر میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار را به تمامی نیروهای فعال در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که مجاهدت خالصانه در راه حق و آرمان‌های الهی در دوره‌های مختلف از خود نشان داده اند را تبریک گفت.

به گزارش سهیل سنقر، حجت الاسلام والمسلمین سید جواد حسینی کیا نماینده مردم سهرستان سنقروکلیایی در پیامی ارسالی به پایگاه اطلاع رسانی سهیل سنقر میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار را به تمامی نیروهای فعال در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که مجاهدت خالصانه در راه حق و آرمان‌های الهی در دوره‌های مختلف از خود نشان داده اند را تبریک گفت.

 

 

در متن این پیام آمده است :

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

سوم شعبان میلاد سراسر نور امام حسین علیه السلام و روز پاسدار بر همه عاشقان و ارادتمندان آن حضرت تبریک عرض می کنم. حقیقتا اگر پاسداری و قیام حسین بن علی علیه السلام نبود امروز از اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله و سلم خبری نبود آن حضرت امروز الگوی آزادیخواهان و عدالتخواهان عالم است.

 

 

در دنیای معاصر که مملو از یزیدها و شمر ها است رهروان آن امام همام در قامت سبز پوشان علوی در مسیر آن حضرت به دفاع از مظلومان و ایستادن در مقابل ظالمان است گام بر می دارند. از جان گذشتگی، ولایتمداری ، بصیرت و دشمن شناسی، گمنامی و مظلومیت در اوج قدرت از شاخصه‌های پاسداران حسینی است.

 

 

قدرت ایران اسلامی مرهون رشادت و شهادت این سربازان ولایت است و هجمه دشمنان خارجی و منافقان داخلی نشان از جایگاه و اثر گذار بودن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ایران و منطقه است و امروز فرمایش امام راحل بیشتر برای ما روشن می شود که فرمود اگر سپاه نبود کشور هم نبود.

 

 

مجددا ضمن تبریک میلاد سومین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت و روز پاسدار خود را خاک پای این عزیزان دانسته و به آن افتخار می کنم و دستان عزت آفرین آنها را می بوسم . سید جواد حسینی کیا نماینده و خادم مردم شریف سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی

دیدگاه شما

آخرین اخبار