امروز: پنجشنبه 27 دى 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
30. فروردين 1397 - 8:36   |   کد مطلب: 305388
سهیل سنقر : اولین سرای محله درسنقرو کلیایی درشهرسطربا حضور فرماندار، معاون فرماندار، بخشدار کلیایی، شهردار و شورای اسلامی شهرسطر، دیگر مسئولین و جمعی از مردم این شهر، با اعتباری بالغ بر 150 میلیون ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش سهیل سنقر، اولین سرای محله درسنقرو کلیایی درشهرسطربا حضور فرماندار، معاون فرماندار، بخشدار کلیایی، شهردار و شورای اسلامی شهرسطر، دیگر مسئولین و جمعی از مردم این شهر، با اعتباری بالغ بر 150 میلیون ریال به بهره برداری رسید.

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی در آیین افتتاح سرای محله شهر سطر،  از خیرین، بخشدار کلیایی، شهردار و شورای اسلامی شهرسطر که در مدت زمان یک هفته این کار ارزشمند را به مرحله بهره برداری رساندند قدردانی نمود.

 

 

محمد ناصر معصومی زاده ارائه خدمات آموزشی در زمینه افزایش سطح آگاهی شهروندان، پرکردن اوقات فراغت کودکان و نوجوانان و آموزش صنایع دستی، رباتیک و دیگر مهارتها را از فعالیتهای سرای محله در شهر سطر ذکر کرد.

 

 

وی افزود: شهر سطر به عنوان پایلوت این طرح انتخاب و اجرا شده و می تواند درآینده در حاشیه شهر سنقر و روستاهای بالای 50 خانوار برای رشد و پیشرفت آنها راه اندازی شود.

 

 

شناسایی و کمک به گروههای آسیب پذیر، مشارکت درکنترل آسیب های اجتماعی، انجام خدمات فعالیتهای ورزشی، تفریحی، آموزشی و کتابخانه، افزایش همکاری شهروندان با شهرداری و مشارکت مردمی در اداره شهر با استفاده از ظرفیتهای مادی و معنوی و... از دیگر اهداف و فعالیتهای سرای محله است که فرماندارسنقرو کلیایی مورد اشاره قرارداد.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار