امروز: پنجشنبه 27 دى 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
30. فروردين 1397 - 9:05   |   کد مطلب: 305386
فرماندار سنقروکلیایی در جلسه امور ایثارگران مطرح کرد؛
عزت و اقتدار ایران اسلامی مرهون ایثار و جانفشانی های شهدا و جانبازان است
سهیل سنقر : جلسه امورایثا رگران با حضور فرماندار و معتمدین معین بنیاد شهید و امور ایثارگران سنقروکلیایی در محل فرمانداری برگزارشد.

به گزارش سهیل سنقر، جلسه امورایثا رگران با حضور فرماندار و معتمدین معین بنیاد شهید و امور ایثارگران سنقروکلیایی در محل فرمانداری برگزار شد.

 

 

فرماندارسنقرو کلیایی دراین جلسه با بیان اینکه امنیت و آرامش و اقتدارجمهوری اسلامی ایران مرهون ایثارگری ها، رشادت ها و جانفشانی های شهدا و جانبازان است، تکریم از یادگاران 8 سال دفاع مقدس و احترام به خانواده های معظم شهدا را مورد تاکید قرارداد.

 

 

محمد ناصر معصومی زاده افزود: دراین راستا، مراسم با شکوهی درسالروز ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و بزرگداشت روز جانباز با همکاری ادارات ذیربط درمحل امامزاده احمد(ع) برگزارخواهد شد.

 

 

فضاسازی سطح شهر و سردرب ادرات متناسب با سالروز ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و بزرگداشت روز جانباز، رفع معضلات از قبیل دست اندازها با همسطح سازی درچه های فاضلاب و گاز، جذب فرزندان ایثارگران درادارات برابر قوانین مربوطه، توجه به مزار شهدای گمنام، فضا سازی در مزار شهدای شهرستان و پیگیری احداث یادمان شهدا در روستای قشلاق از موضوعاتی بود که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار