امروز: پنجشنبه 27 دى 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
28. فروردين 1397 - 13:12   |   کد مطلب: 305383
سهیل سنقر : معاون فرماندار سنقرو کلیایی گفت: در راستای آگاه سازی جوانان در خصوص عواقب شوم استفاده از مواد مخدر، تشکیل کمیته آموزش متشکل از دستگاههای ذیربط و با محویت دانشگاه پیام نور در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش سهیل سنقر،  افشین رحیمی در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر سنقرو کلیایی با قدردانی از تلاش و کوشش شبانه روزی مامورین نیروی انتظامی درراستای مبارزه با مواد مخدردرسنقروکلیایی گفت: با تلاش این عزیزان در سالجاری ضمن دستگیری 58 نفر، مقدار 9 کیلو و 390 گرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی کشف شده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل افزایش نشان می دهد.

سرهنگ احمدی فرد فرمانده نیروی انتظامی سنقرو کلیایی هم با بیان اینکه مواد مخدر، زمینه ساز وقوع دیگر جرایم از قبیل سرقت ونا امنی می باشد گفت: شناسایی و برخورد با عمده فروشان و خرده فروشان مواد مخدر و پلمپ اماکن در این خصوص از اولویتهای کاری نیروی انتظامی است و در این راستا همکاری مردم در موفقیت ماموریتهای نیروی انتظامی بسیار تاثیر گذار است.

پیگیری در خصوص تخریب واحد های خالی از سکنه و مخروبه دربافت های فرسوده توسط شهرداری که به عنوان مکانهای امنی برای تجمع معتادین میباشد، بررسی و کنترل در خصوص جلوگیری و برخورد با کشت محصولات غیر مجاز در اراضی کشاورزی از مهمترین مصوبات این جلسه بود.

دیدگاه شما

آخرین اخبار