امروز: شنبه 27 بهمن 1397
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
26. فروردين 1397 - 12:53   |   کد مطلب: 305379
سهیل سنقر : جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر با حضور امام جمعه، فرماندار و مسئولین ادارات ذیربط در محل دفتر امام جمعه سنقرو کلیایی برگزار شد.

به گزارش سهیل سنقر، جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر با حضور امام جمعه، فرماندار و مسئولین ادارات ذیربط در محل دفتر امام جمعه سنقرو کلیایی برگزار شد.

 

 

در ابتدای جلسه سرهنگ سالاری فرمانده سپاه ناحیه سنقر و دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر شهرستان گزارشی از وضعیت عملکردی ستاد را ارائه داد و بیان داشت : اقامه نماز خدمت در شهرستان سنقروکلیایی دو هدف ارزشمند و با فضیلت که شامل حل مشکلات مردم و اقامه نماز جماعت مردم و مسئولین در مساجد است را به دنبال دارد.

 

 

امام جمعه سنقرو کلیایی در این جلسه از ادامه برنامه اقامه نماز خدمت در شهر و روستاها با هدف پیگیری و رفع مشکلات مردم و ایجاد پیوند میان نماز و خدمت، خبرداد.

 

 

حجت الاسلام والمسلمین صفدری ایجاد ارتباط و گفتگوی چهره به چهره وایجاد اعتماد مردم نسبت به مسئولین، سرعت بخشیدن به شناسایی و رفع مشکلات و اهمیت ویژه نسبت به اقامه نماز در کنار خدمت به مردم را از اهداف اقامه نماز خدمت در شهر و روستا ها ذکر کرد.

 

 

وی بازدید مستمر از محلات شهر قبل از اقامه نماز و اجرای برنامه نماز خدمت در روستاهای دور افتاده و محروم را از اولویتهای برنامه اقامه نماز خدمت در سالجاری برشمرد.

 

 

امام جمعه سنقرو کلیایی فرهنگ سازی در خصوص الگو های مناسب کشت محصولات کشاورزی و استفاده بهینه از مصرف آب، بهداشت و فرهنگ نماز و ساماندهی مساجد و اطلاع رسانی خدمات قابل عرضه ادارات به روستا ئیان را در برنامه نماز خدمت روستاها موثر دانست.

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی هم از امام جمعه شهرستان در خصوص ساماندهی برنامه نماز خدمت و حضور مسئولین ادارات قدردانی کرد.

 

 

محمد ناصر معصومی زاده ادامه اقامه نماز خدمت در شهر و روستاها را در راستای خدمت رسانی به مردم ضروری دانست و آسیب شناسی خدمات صورت گرفته در سال گذشته و بررسی نتایج آنرا مورد تاکید قرارداد.

 

 

وی گفت: شرح وظایف ادارت و دستگاههای مختلف در حوزه امر به معروف و نهی از منکر بایستی بومی سازی شود و وظایف ادرات مطابق با آن مشخص گردد.

 

 

فرماندارسنقروکلیایی ازساماندهی توزیع اعتبارات در روستاها وایجاد عدالت و نظارت بر آن در سالجاری خبر داد.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار