امروز: پنجشنبه 27 دى 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
25. فروردين 1397 - 18:45   |   کد مطلب: 305376
سهیل سنقر : مدیرکل هواشناسی کرمانشاه گفت : هوای استان طی 24 ساعت آینده نیمه ابری تا ابری، در برخی نقاط همراه با رگبار باران و مه صبحگاهی پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش سهیل سنقر، محمد خسروی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: هوای استان طی 24 ساعت آینده نیمه ابری تا ابری، در برخی نقاط همراه با رگبار باران و مه صبحگاهی پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه افزود: به دنبال این وضعیت، از عصر فردا تا اواسط هفته با تقویت شرایط ناپایدار مجدداً شاهد بارش باران همراه با رعدوبرق در سطح استان هستیم.

وی با اشاره به لزوم اتخاذ تدابیر لازم به کشاورزان استان در نگهداری از محصولات به دلیل ناپایداری شرایط جوی استان، خاطرنشان کرد: آبگرفتگی معابر، رعدو برق، جاری شدن و بالا آمدن سطح رودخانه‌ها، ورزش باد شدید در نواحی از استان سبب خسارات به برخی مراتع، زمین‌های کشاورزی و باغات شده است، لذا کشاورزان توصیه‌های هواشناسی را در برنامه تولیدی و اقتصادی خود به منظور حفظ محصولات کشاورزی لحاظ کنند.

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه تاکید کرد: طی موج دوم سامانه بارشی در استان،‌ بارش در برخی نقاط با رگبار تگرگ، آبگرفتگی معابر عمومی و احتمالاً جاری شدن رواناب نیز همراه خواهد شد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار