امروز: پنجشنبه 27 دى 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
21. فروردين 1397 - 13:36   |   کد مطلب: 305367
سهیل سنقر : جلسه ستاد تنظیم بازار با حضور فرماندار و مسئولین ادارات ذیربط در محل فرمانداری سنقرو کلیایی برگزار شد.

به گزارش سهیل سنقر، فرماندار سنقروکلیایی درجلسه ستاد تنظیم بازاراین شهرستان با اشاره به قرار گرفتن در آستانه ماه مبارک رمضان گفت : همه مسئولین شهرستان مکلفند تمهیدات لازم در راستای فراهم شدن رفاه حال مردم شهر و روستاها اندیشیده و به اجرا گذاشته شود.

 

 

محمد ناصر معصومی زاده افزود: در این راستا ادارات جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت بایستی در خصوص توزیع برنج با قیمت مناسب برای ایام ماه مبارک رمضان در شهر ومراکز دهستانها برنامه ریزی نمایند.

 

 

وی با تاکید بر توزیع کالای اساسی ویژه تنظیم بازار در مراکز دهستانها گفت: این کار موجب کاهش هزینه و زمان و رفاه حال مصرف کنندگان روستایی خواهد شد.

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی با تاکید بر ضرورت جدیت در کنترل بازارو قیمت اجناس گفت: در خصوص تنظیم بازار و بازرسی در سطح شهر، کمیته آسیب شناسی در شهرستان تشکیل خواهد شد.

 

 

معصومی زاده بیان داشت در ایام قبل از تعطیلات نوروز ضمن اینکه توسط بازرسان ذیربط، تعداد 470 مورد بازرسی از واحد های صنفی شهرستان انجام شده است، مقادیر قابل توجهی اقلام تنظیم بازار شامل 70 تن برنج، 17 تن گوشت منجمد و مرغ، 50 تن میوه و یکصد کارتن تخم مرغ در سطح شهرستان توزیع گردیده است.

دیدگاه شما

آخرین اخبار