امروز: پنجشنبه 27 دى 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
15. فروردين 1397 - 12:55   |   کد مطلب: 305342
سهیل سنقر : فرماندار سنقرو کلیایی گفت: تا کنون 88 پرونده با حدود 570 میلیارد ریال درسامانه کارا پیش پذیرش شده و از این تعداد 84 پرونده تایید و به بانک عامل شهرستان ارسال شده و تا کنون بالغ بر 14میلیاردو 600 میلیون ریال به 41 طرح پرداخت شده است.

به گزارش سهیل سنقر، محمد ناصرمعصومی زاده در جلسه کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری سنقروکلیایی افزود: تعداد تعهد ثبت اشتغال در سامانه رصد توسط دستگاههای اجرایی در سال گذشته 1303 نفربوده  که تعداد 2 هزارو 69 نفر، معادل 59 درصد بیشتر ازمیزان تعهد شده، در این سامانه به ثبت رسیده است.

 

 

وی طرح کاج را یکی دیگر از ظرفیتهای اشتغالزایی معرفی کرد و گفت این طرح شامل  کارورزی فارغ التحصیلان در محیط کار و پرداخت حقوق آنها توسط اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به مدت 6 ماه و در صورت ادامه فعالیت، معافیت بیمه ای سهم کار فرما به مدت 2 سال می باشد.

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی مهارت آموزی در محیط کسب و کار واقعی توسط فنی و حرفه ای و ارائه مدرک مربوطه به کارگران و همچنین مشوق های بیمه ای را از دیگر طرح های طرح کاج در راستای ایجاد تولید و اشتغال ذکر کرد و اطلاع رسانی بیشتر از گذشته در این خصوص را ضروری دانست.

 

 

معصومی زاده تلاش در راستای تحقق شعار سال در خصوص حمایت از کالای ایرانی واهمیت تشویق سرمایه گذاروایجاد امنیت تولید داخلی را مورد تاکید قرارداد و گفت: تحقق این موضوع نیازمند ایجاد انگیزه عمومی در خرید کالای ایرانی و همدلی مردم و مسئولین می باشد.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار