امروز: پنجشنبه 22 آذر 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
13. فروردين 1397 - 16:53   |   کد مطلب: 305339
سهیل سنقر : رئیس پلیس راه‌های استان کرمانشاه گفت: امروز ۱۳ فروردین تردد وسایل نقلیه در محور سنقر به بیستون از حدفاصل تقاطع میان‌راهان تا شهر بیستون یک طرفه می‌شود.

به گزارش سهیل سنقر، امروز 13 فروردین تردد وسایل نقلیه در محور سنقر به بیستون از حدفاصل تقاطع میان‌راهان تا شهر بیستون از ساعت 18 تا 22 به صورت یک طرفه خواهد بود.

 

 

رئیس پلیس راه‌های استان کرمانشاه در این راستا بیان داشت : بر اساس این محدودیت تردد از جنوب به شمال این مقطع ممنوع بوده و انتظار می‌رود رانندگان همکاری لازم  را با پلیس راه در اجرای این محدودیت که به منظور تسهیل در بازگشت مردم به مرکز استان اجرا می‌شود به‌عمل آورند. 

 

 

سرهنگ محمد حیدری گفت: مأموران راهنمایی و رانندگی به خاطر پیشگیری از حوادث ناگوار برای مردم ممنوعیت جابه‌جایی مسافر روی قسمت بار وسایل نقلیه باری را برای امروز بدون هیچگونه گذشتی به مرحله اجرا در خواهند آورد. 

 

 

وی عنوان کرد: متأسفانه در روز طبیعت سال‌های گذشته شاهد بودیم بعضی از رانندگان خودروهای باری از وانت تا تراکتور و کامیون مسافران را روی قسمت بار خود جابه‌جا می‌کردند که در صورت هرگونه حادثه‌ای می‌توانست حوادث جبران ناپذیری به بار آورد. 

دیدگاه شما

آخرین اخبار