امروز: پنجشنبه 31 خرداد 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
14. اسفند 1396 - 9:50   |   کد مطلب: 305284
عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: سخن آقای رئیس جمهور درخصوص کسانی که با دولت مخالفت می‌کنند، غیرمنطقی بود و جا دارد ایشان از مردم و منتقدان خود عذرخواهی کنند.

به گزارش سهیل سنقر، حجت الاسلام والمسلمین سید جواد حسینی کیا درباره سخن رئیس جمهور در خصوص مخالفت با دولت اظهار کرد : قطعا مردم، مجلس و مسئولین انتظار دارند سخنی بگوییم که از آن برداشت ناصواب نشود و در جامعه التهاب ایجاد نکند.

 

 

وی با بیان اینکه حکومت‌داری به شیوه های متعددی است و یک شیوه آن هم حکومت اسلامی است که ما داریم، گفت: برخی افراد ممکن است در شیوه اشکال بگیرند؛ درحالی که بی عقل هم نیستند.

 

 

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: به نظر می رسد این یک سخن غیرمنطقی و غیرکارشناسی بود که از زبان آقای رئیس جمهور گفته شد و جا دارد از مردم و منتقدان خود عذرخواهی کنند. برخی منتقدان ایشان از بزرگان این نظام هستند و کسانی هستند که از حیث علمی جایگاهی بالاتر از رئیس جمهور دارند.

 

 

نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شواری اسلامی تاکید کرد: امید است آقای رئیس جمهور این مساله را اصلاح کنند و هیچ وقت سخنانی که سبب ایجاد التهاب می شود، به زبان نیاورند.

 

 

حسن روحانی امروز در پنجاه و هفتمین مجمع سالیانه بانک مرکزی گفته بود: کسانی که با دولت مخالفت می‌کنند، بیشتر بر مبنای کمبود عقل است، گفت:‌ مخالفت با دولت معنی ندارد؛ مبارزه با دولت یعنی مبارزه با منافع ملی و منافع یک ملت؛ ضربه زدن به امید یک ملت و ضربه زدن به اعتماد مردم.

دیدگاه شما

آخرین اخبار