امروز: پنجشنبه 31 خرداد 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
13. اسفند 1396 - 13:09   |   کد مطلب: 305278
سهیل سنقر : پایگاه خبری تحلیلی سهیل سنقر در نظر دارد با نزدیک شدن به پایان سال ۹۶، نظرسنجی عملکرد شهردار، فرماندار و برترین اداره خدمت رسان شهرستان را در قالب سه نظر سنجی جداگانه در کانال تلگرامی سهیل سنقر منتشر نماید.

به گزارش سهیل سنقر، نظر سنجی در خصوص عملکرد مدیران در رسانه سهیل سنقر کاملا مردم محور و مستقل است به همین منظور خواستیم این ارزیابی از طرف خود مردم وشهروندان  صورت گیرد چون ما هم معتقدیم که مردم خود بهترین مرجع قضاوت اند.

 

 

 

و این خود مردم وشهروندان هستند که به خوبی می توانند در مورد عملکرد مسئولین اظهار کنند،این پایگاه همیشه به نظرات مردم احترام گذاشته ومعتقد بوده وهست که نباید یک طرفه به قاضی رفت و باید نظرات منتقدین وموافقین را شنید و بدور از اظهار نظر و سنجشهای احساسی بعد جمع بندی وارزیابی  کرد.

 

 

 

پایگاه خبری تحلیلی سهیل سنقر در نظر دارد با نزدیک شدن به پایان سال ۹۶، نظرسنجی عملکرد شهردار جدید، فرماندار و برترین اداره شهرستان را در قالب سه نظر سنجی جداگانه در کانال تلگرامی سهیل سنقر منتشر نماید.

 

 

لذا از عموم مردم شهرستان سنقروکلیایی دعوت می شود با شرکت در این نظرسنجی ها ارزیابی خود را نسبت به عملکرد مدیران زحمتکش شهرستان اعلام نمایند.

 

 

شایان ذکر است نتایج نظرسنجی 25 الی 29 اسفند در پایگاه اطلاع رسانی سهیل سنقر منتشر خواهد شد.

 

 

لینک کانال تلگرامی سهیل سنقر   https://telegram.me/soheilesonghor

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار