امروز: پنجشنبه 22 آذر 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
9. اسفند 1396 - 12:16   |   کد مطلب: 305270
معاون فرماندارسنقروکلیایی گفت: در راستای برنامه ریزی و هماهنگی دستگاههای اجرایی درخصوص مقابله با تهدیدات احتمالی دشمن، کارگروه های پدافند غیرعامل، به تفکیک با برگزاری جلسات تخصصی، ساماندهی شده و هماهنگی های لازم بین آنها صورت گرفته است.

به گزارش سهیل سنقر، افشین رحیمی در جلسه هماهنگی پدافند غیرعامل درسنقرو کلیایی افزود: این کار گروه ها شامل فرهنگی، اجتماعی ، آموزشی، سوخت، انتظامی، راه و شهرسازی، پشتیبانی و خدمات شهری، بهداشت و سلامت، آب و برق، امداد و نجات، ارتباطات و فناوری اطلاعات، مشارکت مردمی و صنعت و معدن می باشد که هرکدام بین 8 تا 18 زیر مجموعه را مدیریت می کنند.

 

 

وی اطلاع رسانی و برگزاری برنامه های علمی، فرهنگی و... توسط دستگاههای اجرایی ذیربط را در راستای ارتقاء آگاهی و شناخت مردم نسبت به پدافند غیرعامل مورد تاکید قرارداد.

 

 

معاون فرماندار سنقرو کلیایی با بیان اینکه کار گروه های 12 گانه پدافند غیر عامل بایستی همیشه از آمادگی لازم در راستای مقابله با تهدیدات دشمن برخوردار باشند گفت: در این راستا انجام تمرینات و برگزاری رزمایش ها به صورت دوره ای ضروری است و در دستور کار ستاد پدافند غیر عامل شهرستان قراردارد.

 

 

اتخاذ تدابیر پیشگیرانه به منظور کنترل و مقابله با شیوع آنفلو آنزای فوق حاد پرندگان، تشکیل کلاسهای آموزش پدافند غیر عامل در بحث ساخت و سازها و مقاوم سازی خصوصا در ادارات و مکانهای  عمومی، اقدام لازم در راستای مصون سازی، حفاظت و ارتقای امنیت فیزیکی در محیط شبکه در ادارات و انجام پیش بینی های لازم در بحث تامین مکان استقرار و تامین حاملهای انرژی و نان برای مواقع اضطراری ازمهمترین مصوبات این جلسه بود.

 

 

همچنین ارائه و تشریح مطالب و نکات مهم در خصوص اصل بازدارندگی و مصون سازی در برابر تهدیدات دشمن، توسط رئیس کار گروه و کارشناس پدافند غیر عامل استانداری کرمانشاه از دیگر برنامه های این جلسه بود.

دیدگاه شما

آخرین اخبار