امروز: پنجشنبه 31 خرداد 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
7. اسفند 1396 - 10:40   |   کد مطلب: 305266
سهیل سنقر : رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سنقروکلیایی گفت : بزرگترین رویداد حفظ و مفاهیم قرآن کریم، 10 اسفند ماه سال جاری همزمان با سراسر کشور در شهرستان سنقروکلیایی برگزار می شود.

میثم همتی در گفتگو با سهیل سنقر اظهار داشت : بزرگترین رویداد حفظ و مفاهیم قرآن کریم، 10 اسفند ماه سال جاری همزمان با سراسر کشور در شهرستان سنقروکلیایی برگزار می شود.

 

رئیس اداره  اوقاف و امور خیریه شهرستان سنقروکلیایی بیان داشت : ششمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در ۲۶ رشته با چهار موضوع برگزار می گردد.

 

وی ادامه داد : تا کنون کسانی که در این آزمون ثبت نام کرده اند بیشتر از سطح مساجد و بقاع متبرکه بالاخص حرم مطهر امامزاده احمد علیه السلام بیشترین ثبت نام را داشته اند.

 

همتی افزود : حرم مطهر امامزاده احمد علیه السلام جهت پایگاه آزمون کتبی و آزمون شفاهی در سنقر برای این رویداد بزرگ در نظر گرفته شده است.

 

وی ابراز داشت : آزمون کتبی در تمام رشته ها پنجشنبه ۱۰ اسفند، آزمون الکترونیکی درک معنا و تدبر در قرآن ۱۲ اسفند، آزمون شفاهی حفظ قرآن ویژه دانش آموزان مقطع ابتدایی و آزمون شفاهی حفظ قرآن ویژه بزرگسالان حافظ کل، ۱۲ تا 18 اسفند ماه برگزار خواهد شد.

 

 

رئیس اداره  اوقاف و امور خیریه شهرستان سنقروکلیایی خاطر نشان کرد : به ۳۰۰۰ نفر از منتخبین این آزمون سراسری در کل کشور جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.

 

وی در پایان بیان کرد : کارت ورود به جلسه آزمون تا ۹ اسفند از طریق سایت ثبت نام به نشانی quranedu.ir صادر می شود و روز شنبه، 12 اسفند نتایج بزرگترین رویداد حفظ و مفاهیم قران کریم در همین سایت اعلام خواهد شد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار