امروز: پنجشنبه 31 خرداد 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
6. اسفند 1396 - 10:02   |   کد مطلب: 305262
سهیل سنقر : معاون فرماندار سنقرو کلیایی گفت: ورود عشایر دارای پروانه و یا فاقد پروانه به حوزه این شهرستان قبل از 15 اردیبهشت ماه ممنوع می باشد و این موضوع بایستی از طریق اداره کل امور عشایری اطلاع رسانی شود.

به گزارش سهیل سنقر، افشین رحیمی در جلسه حفاظت از منابع طبیعی سنقرو کلیایی افزود: تامین نیروی مورد نیاز در خصوص شناسایی و هدایت عشایر غیر مجاز به خارج از شهرستان به عهده اداره کل امور عشایری می باشد و بایستی مشخصات و شماره تماس عشایر عبوری را به فرمانداری اعلام نمایند.

 

 

وی افزود: تعدادی از روستاهای سنقرو کلیایی توسط منابع طبیعی و محیط زیست به عنوان روستاهای حساس شناسایی شده و بایستی از طریق بخشداران مرکزی و کلیایی در خصوص جلوگیری از وارد شدن دام های غیر مجاز به محدوده این روستاها اقدام نمایند.

 

 

 

جلوگیری از اسکان عشایر در محورگردنه خسرو آباد حاشیه شهرستان از قبیل  پشت پمپ بنزین محمدی، شهرک ولیعصر و اردوگاه هجرت و مسدود نمودن مسیر های ورود به گردنه خسروآبا د.، همکاری نیروی انتظامی با منابع طبیعی، حفاظت محیط زیست از اراضی و مراتع حفاظت شده، پیگیری منابع طبیعی در خصوص به کار گیری اکیپ کنترل پروانه چرا از طریق استان و انجام اقدامات اداره منابع طبیعی در خصوص تشکیل پرونده قضایی در بحث خریدو فروش مراتع توسط افراد سود جواز مهمترین مصوبات این جلسه بود.

دیدگاه شما

آخرین اخبار