امروز: پنجشنبه 31 خرداد 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
30. بهمن 1396 - 11:20   |   کد مطلب: 305253
فرماندار سنقرو کلیایی گفت: در راستای کاهش آسیب های اجتماعی، از قبیل طلاق، اعتیاد و... و بررسی راهکارهای مناسب در این خصوص، کارگروهی متشکل از کارشناسان دستگاهها و فارغ التحصیلان حوزه های روانشانسی و مشاوره تشکیل شده ودر این راستا برگزاری جلسات مستمر در دستورکار قرارگرفته است.

به گزارش سهیل سنقر، یاور محمدی در جلسه کار گروه خانواده و کاهش آسیب های اجتماعی سنقرو کلیایی افزایش میزان تاب آوری افراد در خانواده ها و جامعه را در برابر آسیب ها مهم دانست و گفت: در این خصوص راهکارهای معمولی و پیش پا افتاده نمی تواند اثر گذار باشد بلکه بایستی از نسخه های علمی با استفاده از ظرفیت کارشناسان درامورمشاوره و ایجاد پل ارتباطی میان آنها و دستگاههای ذیربط و جامعه هدف بهره گیری شود.

 

 

وی افزایش طلاق نسبت به سنوات گذشته را یکی از مهمترین آسیب های اجتماعی برشمرد و گفت: بررسی دلایل این معضل اجتماعی وبررسی راهکارهای کاهش آن در اولویت اول کارگروه قرار گرفته است.

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی گفت: فراهم نمودن بستر مناسب برای اجرای مواردی از قبیل ارائه مشاوره پیش از ازدواج توسط دستگاههای ذیربط با حضور افراد متخصص و اطلاع رسانی در این زمینه و برنامه ریزیهای کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت، از پیامدهای دومین جلسه این کارگروه در شهرستان بود. 

دیدگاه شما

آخرین اخبار