امروز: دوشنبه 26 آذر 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
27. بهمن 1396 - 13:43   |   کد مطلب: 305247
به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر؛
همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در سنقر برگزار شد
سهیل سنقر : همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با حضور جمعی از مسئولین شهرستان، مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه و بیش از 2 هزار نفر از اقشار مختلف مردم در سنقرو کلیایی برگزار شد.

به گزارش سهیل سنقر، همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با حضور جمعی از مسئولین شهرستان، مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه و بیش از 2 هزار نفر از اقشار مختلف مردم در سنقرو کلیایی برگزار شد.

 

 

فرماندار سنقروکلیایی روز جمعه در این همایش که به مناسبت گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران برگزار شد، گفت: امروز در این همایش بزرگ خانوادگی، شرکت کنندگان مسیر میدان سپاه تا سرسرای ورزشی 2 هزار نفری شهرک ولیعصر سنقر و کلیایی را پیاده روی کردند.

 

یاور محمدی با قدردانی از دست اندرکاران برگزاری این همایش و حضور پرشور مردم، هدف از برگزاری این برنامه را علاوه بر نهادینه شدن اهمیت ورزش و سلامتی، ایجاد شور و نشاط و تقویت روابط خانوادگی و فضای انس و الفت و صمیمیت در جامعه و خانواده ها دانست.

 

جوایز این همایش بزرگ شامل مبلغ 50 میلیون ریال وجه نقد به یک نفر، 10 دستگاه دوچرخه، 10 عدد دستگاه فشا رسنج و تست قند خون، حدود 40 عدد کارت هدیه یک میلیون ریالی و 500 هزارریالی، تعدادی پتو، توپ ورزشی و بلیت سینما بود که با حضور مسئولان و به قید قرعه، به شرکت کنندگان اهدا شد.

 

اجرای حرکات ورزشی شامل ورزش باستانی، بازیهای بومی و محلی، تکواندو و حرکات صخره نوردی با طناب از دیگر برنامه های این همایش بزرگ بود.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار