امروز: سه شنبه 4 ارديبهشت 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
22. بهمن 1396 - 11:56   |   کد مطلب: 305234
سهیل سنقر : همزمان با سراسر کشور مراسم با شکوه یوم الله 22 بهمن ماه در شهرستان سنقروکلیایی با حضور مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه این شهرستان برگزار شد.

به گزارش سهیل سنقر، همزمان با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آحاد ملت ولایت‌مدار و مردم شهید پرور شهرستان سنقروکلیایی در راهپیمایی بزرگ 22  بهمن ماه شرکت داشتند و با سردادن شعارهای ولایی با آرمان‌های والای بنیانگذار جمهوری اسلامی و شهدای انقلاب، منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی خامـنـه‌ای (مدظله‌العالی) و ارزش‌های انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند.

 

 

این حضور پرشور مردم شهرستان در راهپیمایی 22 بهمن ماه نشان از وحدت، یک‌دلی، عزم و اراده ملی و پایبندی به ارزش‌های انقلاب اسلامی دارد که مشت کوبنده‌ای بر یاوه‌گویی‌های دشمنان اسلام و انقلاب است.

 

 

راهپیمایی مردم فهیم و با بصیرت شهرستان سنقروکلیایی پیش از ظهر امروز از میدان سپاه این شهر راس ساعت 10:30 آغاز و به طرف میدان پانزده خرداد با حضور اقشار مختلف مردم این شهرستان ادامه یافت.

 

 

در این راهپیمایی مردم شهرستان با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «الله اکبر»، «ای رهبر آزاده، آماده‌ایم آماده» و «22 بهمن ماه یوم‌الله» و همچنین شعارهای ولایی بار دیگر با آرمان‌های شهدا، انقلاب و ولایت فقیه تجدید بیعت کردند و نفرت و کینه خود را نسبت به استکبار جهانی و دشمنان اسلام نشان دادند.

 

 

در راهپیمایی 22 بهمن ماه مردم شهرستان سنقر تمام اقشار و آحاد جامعه از کودکان و نوجوانان تا جوانان و بزرگسالان حضوری پرشور و گسترده داشتند که این گوشه‌ای از بصیرت مردم این شهرستان مرزی را به عرصه ظهور گذاشت.

 

 

قرائت قطعنامه علیه استکبار جهانی و سخنرانی امام جمعه شهرستان سنقروکلیایی و اجرای سرود توسط دانش آموزان بسیجی این شهرستان از برنامه های مراسم راهپیمایی 22 بهمن شهرستان سنقروکلیایی بود.

دیدگاه شما

آخرین اخبار