امروز: پنجشنبه 3 خرداد 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
18. بهمن 1396 - 17:38   |   کد مطلب: 305223
به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر انجام گرفت؛
برگزاری نشست بصیرتی پایگاه های بسیج ادارات شهرستان سنقروکلیایی
سهیل سنقر : به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر نشست بصیرتی پایگاه های بسیج ادارات در شهرستان سنقروکلیایی برگزار شد.

به گزارش سهیل سنقر، به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر نشست بصیرتی پایگاه های بسیج ادارات در شهرستان سنقروکلیایی برگزار شد.

 

 

یاور محمدی در این نشست، ولایت و رهبری را به عنوان محور اصلی دانست که بایستی تمامی روشها و مسیرها حول محورآن به حرکت در آمده و تداوم داشته باشد.

 

 

وی افزود: بصیرت یعنی اینکه بدانیم در چه موقعیتی، چه منطقه ای و در چه فضایی در عرصه های داخلی و بین المللی قرار داریم و با عقلانیت از ظرفیتهای موجود و با تکیه بر سرمایه ها و ارزشهای دینی و اسلامی که به عنوان چراغ راه و هدایت گر است بهره گیری نماییم.

 

 

نماینده مردم سنقرو کلیایی در مجلس شورای اسلامی هم گفت: دشمن هر روز بر علیه جمهوری اسلامی ایران دست به توطئه می زند و موضوعی که تا امروز توانسته نظام اسلامی را حفظ نماید، بصیرت و ولایتمداری است.

 

 

حجت الاسلام والمسلین سید جواد حسینی کیا به تشریح عملکرد شهرستان در سالهای اخیربخصوص یکسال گذشته در سنقرو کلیایی پرداخت و از همراهی و کوشش فرماندار این شهرستان قدردانی نمود و تلاش برای خدمت بیشتر به مردم را خواستار شد.

 

 

وی گاز رسانی به بیش از 90 درصد از روستاهای سنقرو کلیایی را با همراهی و اقدامات مناسب فرماندار و مدیریت شرکت گاز، از خدمات ارزنده نظام به روستاها دانست و گفت: میانگین این آمار در استان 38 درصد است درحالی که تمامی روستاهای این شهرستان تا پایان سال 97 گاز دار خواهند شد.

 

 

نماینده مردم سنقرو کلیایی در مجلس شورای اسلامی از ایجاد ردیف اعتباری برای بهبود وضعیت جاده سنقر به بیستون که به گفته مردم به قتلگاه تبدیل شده است خبر داد و گفت: اجرای آن در مرحله واگذاری به پیمانکار است.

 

 

وی به سامان رساندن 2هزارو 600 هکتار اراضی دشت سطر تحت پوشش آب سد شهدا و اضافه نمودن 18 هکتار دیگر به آن، رشد کشت کلزا، تبدیل بیمه کشاورزی از از هزینه ای به درآمدی و به نتیجه رسیدن وصول بخشی از خسارت سرمازدگی سال 94 کشاورزان  و تدبیر در خصوص چگونگی هزینه آن را از اقدامات انجام شده در بخش کشاورزی ذکر کرد.

 

 

به نتیجه رسیدن احداث احداث آزاد راه کربلا، اتصال تعداد 110 روستا به اینترنت پرسرعت، انجام بیشترین کار در احداث فاضلاب شهری نسبت به سایر شهرستانهای استان و در دست اقدام بودن فاضلاب روستای فارسینج،آسفالت راههای روستایی، آبرسانی پایدار به بالای 90 درصد از روستاها، اخذ تعداد 2 مجوز از بنیاد برکت برای احداث مدرسه، پیگیری برای تکمیل آموزشکده فنی و مهندسی، قطعی شدن دانشکده پرستاری و افزایش تعداد رشته ها، افزایش سهم قیر رایگان از 90 تن به 2 هزارو 200 تن در سال برای اجرای طرح هادی در روستاها، پیگیری برای تبدیل به بخش شدن فارسینج و باوله، بازگرداندن اعتبار از محل مصوبات رهبری برای ساخت مجتمع فرهنگی، پیگیری برای راه اندازی 25 شبکه دیجیتال برای پوشش کامل شهرستان و افزایش سهم اخبار سنقرو کلیایی در شبکه زاگرس، شروع احداث کارخانه قطعه سازی خودرو و رایزنی در خصوص فعالیت کارخانه سامسونگ و گلرنگ در این شهرستان، پرداخت 65 میلیاردریال وام اشتغال به مددجویان کمیته امداد امام(ره)، کلنگ زنی 14 مرکز بهداشت روستایی و به بهره برداری رسیدن 6 مرکزتا کنون، پیگیری در خصوص تکمیل ساختمان درمانگاه تامین اجتماعی و آمبولانس و تجهیزات پزشکی، راه اندازی طرح پرورش ماهی در قفس و افزایش ظرفیت آن تا سال آینده در سد جامیشان، جذب سرمایه گذار موسسه اعتباری ملل برای فعال نمودن معدن سنگ خسرو آباد و پرداخت وامهای فرش بافی اقداماتی بود که نماینده مردم سنقرو کلیایی در مجلس شورای اسلامی آنها را تشریح کرد.

 

حجت الاسلام حسینی کیا با ابراز گله مندی از عملکرد برخی از بانکها در خصوص نحوه پرداخت تسهیلات و سخت گیری در بحث قبول ضمات ها ، از اعلام حمایت خود و فرماندار شهرستان از سرمایه گذاران خبر داد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار