امروز: پنجشنبه 3 خرداد 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
18. بهمن 1396 - 11:06   |   کد مطلب: 305221
نماینده ولی فقیه در سپاه سنقر:
عزت و شرافت ارمغان یوم الله 22 بهمن است
سهیل سنقر : حجت الاسلام والمسلمین مسلم کماسی نماینده ولی فقیه در سپاه سنقر در آستانه یوم الله 22 بهمن گفت : عزت و شرافت ارمغان 22 بهمن است.

حجت الاسلام والمسلمین مسلم کماسی در گفتگو با سهیل سنقر ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر اظهار داشت : خداوند متعال در آیه 7 سوره ابراهیم یکی از رسالت های انبیاء و وظایف بندگانش را  یادآوری و قدردانی از نعمتهایی که به آنها داده است بیان می کند.و می فرماید ؛ اگر قدردان بودید وشکرگذاری کردید (لازیدنکم ) یعنی اون نعمت را بر شما افزون می کنم و اگر کفران نعمت کردید آن وقت گرفتار عذاب الهی خواهید شد .
 

 

نماینده ولی فقیه در سپاه سنقر بیان داشت : دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی یادآور بزرگترین نعمت پرودگار یعنی نظام مقدس جمهوری اسلامی به مردم شریف ایران است چون خداوند در این ایام به ملت ما نعمتهای فراوانی داد از جمله این که ما از ذلت در برابر استکبار به عزت رسیدیم ،از بند طاغوت آزاد و به استقلال و از تفرقه به وحدت رسیدیم.پس باید شکر گزار این نعمت عظیم باشیم.

 

 

وی در ادامه خاطر نشان کرد : مردم بزرگوار ایران اسلامی در طول ۴۰ سال با تمام توان از نظام اسلامی دفاع کرده اند و قدردانی خود را بارها به اثبات رسانده اند اما قدردانی مسئولین در نظام اسلام خدمت رسانی به این مردم شریف است.

 

 

حجت الاسلام کماسی در ادامه تاکید داشت : اگر مسئولی که به برکت روحیه انقلابی مردم و نثار خون هزاران شهید به این مقام و موقعیت دست یافته خلاف این عمل کند و باعث بدبینی مردم شود بداند به نظام و انقلاب اسلامی خیانت کرده و باید قیامت در برابر امام و شهدا پاسخگوی اعمال خود باشد.

 

 

نماینده ولی فقیه در سپاه سنقر یکی از اهداف انقلاب اسلامی را مبارزه با فساد و اشرافی گری دانست و گفت : متاسفانه امروز عده ای غربزده روحیه اشرافی گری را در جامعه ترویج می کنند و دل دوستداران انقلاب را به درد آوردند که خلاف سیره امام وشهداست هر چند تعداد اینها درمقابل مسئولین خدمتگزار ناچیز است اما دلسوزان نظام اسلامی باید با جدیت با چنین تفکرات انحرافی برخورد کنند تا مردم فکر نکنند انقلاب آنها به دست نا اهلان افتاده است.

دیدگاه شما

آخرین اخبار