امروز: پنجشنبه 3 خرداد 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
17. بهمن 1396 - 19:09   |   کد مطلب: 305220
سهیل سنقر : با حضور مسئولین شهرستان و مردم روستای میخوران محمد آقا و تعدادی از روستاهای اطراف شامل میخوران محمد صادق، میخوران فرمان فرما و... ضمن اقامه نماز ظهر و عصر، مشکلات این روستاها مورد بازدید و بررسی قرار گرفت.

به گزارش سهیل سنقر، با حضور مسئولین شهرستان و مردم روستای میخوران محمد آقا و تعدادی از روستاهای اطراف شامل میخوران محمد صادق، میخوران فرمان فرما و... ضمن اقامه نماز ظهر و عصر، مشکلات این روستاها مورد بازدید و بررسی قرار گرفت.

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی درمراسم اقامه نماز خدمت و بازدید و بررسی مشکلات روستا ی میخوران محمد آقا و روستاهای اطراف آن با تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و تسلیت ایام فاطمیه ،مشارکت بالا، همکاری، همدلی و همراهی مردم روستا را لازمه رشد و توسعه و فراهم شدن رفاه وآسایش مردم روستا دانست و گفت:منازل مسکونی این روستا ازوضعیت خوبی برخوردار نیستند وبیشتر آنها فرسوده و در حال تخریب و برای ساکنین آن بسیار خطرناک میباشند.

 

 

یاور محمدی جابجایی کامل و احداث روستای جدید با برنامه ریزی برای جانمایی، طراحی و... توسط بخشداری، شورا و دهیاری و با استفاده از ظرفیتهای بنیاد مسکن و تسهیلات ساخت و ساز در این خصوص را بهترین راه حل برای رفع مشکل فرسودگی منازل این روستا دانست.

 

 

وی با قدردانی از پیگیریهای نماینده مردم سنقرو کلیایی در مجلس شورای اسلامی در خصوص جذب اعتبارات گفت: اعتباری بالغ بر ده میلیارد ریال برای تکمیل مجتمع آبرسانی بشیر آباد اختصاص یافته و تا چند ماه دیگرمردم میخوران محمدآقا و تعدادی از روستاهای اطراف از آب آشامیدنی کاملا بهداشتی و سالم برخوردار خواهند شد.

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی در خصوص آسفالت و بهسازی معابراین روستا گفت: فقط راه اصلی این روستا که مسیر عبور روستای ورمقان نیز می باشد با مساعد شدن شرایط آب و هوایی اجرا خواهد شد.

 

 

محمدی در خصوص مشکل روستائیان در بحث ضمانتهای بانکی برای دریافت تسهیلات گفت: سند منزل مسکونی و یا اسناد مشاعی اراضی کشاورزی که به تایید ثبت اسناد رسیده باشد برای ضمات از سوی بانک قابل قبول است.

 

 

وی طرح جدید دولت در خصوص اشتغالزایی را که از طریق ثبت نام در سامانه ( کارا ) امکان پذیر می باشد گفت: متقاضیان با توجه به نوع در خواست در خصوص استفاده از تسهیلات  6 درصد کارمزد، به ادارات جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت و صنایع دستی و گردشگری مراجعه و از این فرصت ایجاد شده برای ایجاد شغل و درآمد استفاده نمایند.

 

 

امام جمعه سنقرو کلیایی هم با گرامیداشت ایام دهه فجر و شهادن حضرت فاطمه (س) گفت: برنامه نماز خدمت با هدف ایجاد ارتباط مردم و مسئولین و فراهم شدن زمینه خدمت رسانی بیشتر به مردم روستا می باشدکه به برکت اقامه نماز، مشکلات نیز به ترتیب رفع خواهند شد.

 

 

حجت الاسلام والمسلمین صفدری ریشه یابی علت وجود مشکلات فراوان در روستای میخوران محمد آقا را توسط مسئولین ادارات و مردم ضروری دانست و گفت: این روستا بسیار فرسوده و قدیمی است و همت بلندی برای رفع این مشکل نیاز است و بایستی در سا ل آینده اعتبارات مناسبی برای عمران و آبادانی این روستا اختصاص یابد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار