امروز: پنجشنبه 3 خرداد 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
17. بهمن 1396 - 19:00   |   کد مطلب: 305219
سهیل سنقر : 6 طرح مخابراتی با اعتبار 6 میلیارد و 730 میلیون ریال با حضور مسئولین در ششمین روز از دهه مبارک فجر در سنقرو کلیایی به بهره برداری رسید.

به گزارش سهیل سنقر،  6 طرح مخابراتی با اعتبار 6 میلیارد و 730 میلیون ریال با حضور مسئولین در ششمین روز از دهه مبارک فجر در سنقرو کلیایی به بهره برداری رسید.

 

 

یاور محمدی فرماندار سنقرو کلیایی در آیین افتتاح طرح ها گفت: این طرح ها شامل توسعه پورت (ای دی اس ال) در روستای یوسفجرد، توسعه لینک ارتباطی در سنقر، ارتقاء تجهیزات از زیمنس و نوکیا به هوواوی درمحل کارخانه آرد، مدرنیزاسیون(نصب و راه اندازی تجهیزات تریجی و فور جی) در شهر سطر و اجرای مینی کافو در روستای چرمله می باشد.

 

 

همچنین با حضور امام جمعه و فرماندار به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران المپیاد ورزش همگانی با حضور ورزشکاران رشته های مختلف صخره نوردی، باستانی، طناب کشی، بسکتبال و... در محل سالن ورزشی چند منظوره سنقرو کلیایی برگزار گردید.

 

 

به همین مناسبت و با حضور امام جمعه و فرماندارمراسم جشن بزرگ انقلاب توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سنقرو کلیایی در محل کانون حضرت امام(ره) برگزار گردید .

 

 

اجرای سرود، شعر خوانی، پخش کلیپ و... از برنامه های این مراسم بود.

دیدگاه شما

آخرین اخبار