امروز: پنجشنبه 3 خرداد 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
17. بهمن 1396 - 10:03   |   کد مطلب: 305218
سهیل سنقر : مراسم گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و شهدای سنقرو کلیایی با حضور مسئولین در دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان برگزار شد.

به گزارش سهیل سنقر، مراسم گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و شهدای سنقرو کلیایی با حضور مسئولین در دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان برگزار شد.

 

 

امام جمعه سنقرو کلیایی در این مراسم اهداف انقلاب را همان اهداف اهل بیت دانست و گفت: نباید بین آنها فاصله ایجاد شود.

 

 

حجت الاسلام صفدری گفت: تقدیم 10 شهید این شهرستان درجریان پیروزی انقلاب اسلامی، نشان دهنده حرکت های انقلابی گری، رشادت، شهادت و ایثار مردم خوب سنقروکلیایی است.

 

 

وی بیان داشت: جانفشانی حدود 300 هزار شهید در 8 سال دفاع مقدس ادامه راه شهدا ی انقلاب وانقلابی های قبل از سال 57 بود تا مملکت سرپا بایستد و امام و ولایت سربلند بماند.

 

 

امام جمعه سنقرو کلیایی با بیان اینکه سالیان سال در رژیم طاغوت به ملت ایران ظلم و بی توجهی شده بود گفت: در این مدت 40 سال، انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف بهداشت و درمان، علم و فناوری، خدمات آب، برق و گاز رسانی و... خدمات فراوان و ارزشمندی به مردم ارائه شده است و برای اطلاع از این موضوع بایستی تاریخ را مطالعه نماییم.

 

 

تقدیر از دانشجویان بسیجی با اهداء هدایا و لوح تقدیر از دیگر برنامه های گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی بود.

دیدگاه شما

آخرین اخبار