امروز: پنجشنبه 3 خرداد 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
16. بهمن 1396 - 10:35   |   کد مطلب: 305215
سهیل سنقر : نماز خدمت با حضور امام جمعه، فرماندار و مسئولین ادارات به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر در مسجد حضرت امام حسین (ع) در محله پیره سوند اقامه شد و مشکلات این محل مورد بررسی و رفع آنها در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش سهیل سنقر، نماز خدمت با حضور امام جمعه، فرماندار و مسئولین ادارات به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر در مسجد حضرت امام حسین (ع) در محله پیره سوند اقامه شد و مشکلات این محل مورد بررسی و رفع آنها در دستور کار قرار گرفت.

 

 

امام جمعه سنقرو کلیایی درمراسم اقامه نمازخدمت درمسجد حضرت امام حسین(ع) با گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و شهادت حضرت فاطمه(س) خصوصیات بارز حضرت امام(ره) را تشریح کرد و گفت: امام(ره) اعتقاد قلبی به مردم داشت و این موضوع موجب پیدایش اصل انقلاب و پیروزی آن آن با حمایت مردم گردید و امام نیز همه مسائل را بر اساس نظر مردم بنا نهاد.

 

 

حجت الاسلام والمسلیمن صفدری افزود: در نظام اسلامی ایران بایستی حق مردم مورد توجه قرار گیرد و اسلام در جامعه پیاده شود و چون مردم سالاری ما مردم سالاری دینی و اسلامی است، اسلام و مردم جدا شدنی نیسستند و اسلام می تواند تمام مشکلات ما را حل نماید.

 

 

رئیس اداره گاز سنقرو کلیایی نیز خدمات گاز رسانی در چند ساله اخیردر سنقرو کلیایی را تشریح کرد و گفت: با پیگیریهای فرماندار و نماینده مردم سنقرو کلیایی در مجلس شورای اسلامی، این شهرستان در بحث توسعه گاز رسانی رتبه اول را در بین تمامی شهرستانهای استان کسب نموده است.

 

 

امجدیان گفت: در راستای توسعه گاز رسانی روستاها تا کنون 90 درصد روستاها گاز دار شده اند به طوری که تا قبل از سال 92 فقط 26 روستا گاز دار بودند.

 

 

وی افزود: تا پایان سال 97 تمامی روستاهای شهرستان از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.

 

 

افزایش ظرفیت ایستگاه گاز سنقر از 30 هزار به 100 هزار متر مکعب، و افزایش ایستگاه سطر از 10 هزار به 30 هزار متر مکعب، تقویت خطوط انتقال گازو نشت یابی تمامی خطوط زیر زمینی و ایجاد امنیت و ایمنی پایدار، گاز رسانی به واحدهای تولیدی در بخش کشاورزی و صنایع و افتتاح گاز رسانی به 16 روستا و کلنگ زنی گاز رسانی به 18 روستا در ایام دهه مبارک فجر از دیگر خدمات شرکت گاز بود که رئیس شرکت گاز سنقرو کلیایی آنها را تشریح کرد.

 

 

 

رفع مشکلات مطرح شده از سوی اهالی مربوط به آب و برق در این محله در دستور کار قرار گرفت و اهالی از بر طرف شدن مشکلات جلسه قبلی که از سوی مسئولین مورد پیگیری قرار گرفت و رفع گردید، قدردانی کردند.

دیدگاه شما

آخرین اخبار