امروز: پنجشنبه 3 خرداد 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
14. بهمن 1396 - 14:30   |   کد مطلب: 305207
در سومین روز از دهه مبارک فجر؛
زنگ انقلاب در مدارس سنقروکلیایی نواخته شد
سهیل سنقر : زنگ انقلاب با حضور جمعی از مسئولین و دانش آموزان در سومین روز از دهه مبارک فجر در دبستان شاهد سنقرو کلیایی نواخته شد.

به گزارش سهیل سنقر، زنگ انقلاب با حضور جمعی از مسئولین و دانش آموزان در سومین روز از دهه مبارک فجر در دبستان شاهد سنقرو کلیایی نواخته شد.

 

 

امام جمعه سنقرو کلیایی در مراسم نواختن زنگ انقلاب در سنقرو کلیایی با گرامیداشت تقارن دو مناسبت بسیار مهم، سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و شهادت حضرت فاطمه(س) ازآنحضرت به عنوان برترین زن عالم یاد کرد و گفت: از نظر بزرگی متانت، عظمت، مهدویت و کرامت هیچ کس نمی تواند به مقام حضرت فاطمه(س) برسد.

 

 

حجت الاسلام صفدری افزود: 40 سال پیش در سال 1357، انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به رهبری عالم دینی و شخصیت بسیار معنوی به پیروزی رسید وبا برهم زدن تمام معادلات، در دنیا، جهان را تکان داد.

 

 

وی افزود: پیروزی انقلاب به تمام اقشار و گروهها ارزش داد و با تحول آفرینی، رنگ و بوی جامعه را تغییرداد و شرایط خوبی را برای رشد جامعه ایجاد کرد.

 

 

امام جمعه سنقرو کلیایی تحول در فضای آموزشی جامعه و قرارگرفتن این فضا تحت تاثیر انقلاب و اسلام، ارزشمند دانست و قد رشناسی نسل جدید از انقلاب را مورد تاکید قرار داد.

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی هم با تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و تسلیت ایام فاطمیه(س) و بیان خدمات ارزشمند انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف به مقایسه آن با قبل از پیروزی انقلاب اسلامی پرداخت و پیشرفت جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف را تشریح کرد.

 

 

یاور محمدی افزود: علی رغم تمامی مشکلات و توطئه های دشمنان در طول تاریخ انقلاب، ایران اسلامی با هدایت مقام معظم رهبری و وحدت و یکپارچگی مردم، با خنثی کردن توطئه های دشمنان، مسیر توسعه  را روز به روز و بیشتراز گذشته طی می نماید.

دیدگاه شما

آخرین اخبار