امروز: پنجشنبه 3 خرداد 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
12. بهمن 1396 - 13:27   |   کد مطلب: 305201
به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر؛
مسئولین سنقروکلیایی با امام جمعه شهرستان دیدار کردند
سهیل سنقر : مسئولین سنقرو کلیایی در اولین روز از دهه مبارک فجر به منظور تجدید میثاق با آرمانهای امام(ره) و شهدا و تجدید عهد با مقام معظم رهبری، با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.

به گزارش سهیل سنقر، مسئولین سنقرو کلیایی در اولین روز از دهه مبارک فجر به منظور تجدید میثاق با آرمانهای امام(ره) و شهدا و تجدید عهد با مقام معظم رهبری، با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.

 

 

امام جمعه سنقرو کلیایی در دیدار با مسئولین سنقرو کلیایی در اولین روز از دهه مبارک فجر با گرامیداشت یادو خاطره امام(ره) و تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و تسلیت ایام فاطمیه(س) گفت: امام خمینی(ره) شخصیتی است که در طول تاریخ اسلام مثل و مانندی برای آن نداشتیم و در آینده هم نام ایشان فراموش نخواهد شد و بایستی پشت سر مقام معظم رهبری در راستای تحقق اهدافی که امام(ره) به دنبال آن بود حرکت کنیم.

 

 

حجت الاسلام صفدری با گرامیداشت ایام فاطمیه(س) اهمیت توجه به سبک زندگی آنحضرت و قرار گرفتن درمسیر اهل بیت(ع)  را مورد تاکید قرار داد.

 

 

وی با قدردانی از حضور و دیدارمسئولین، انتقال دستاوردهای انقلاب و نظام اسلامی ایران را به نسل جوان و تشریح مشکلات مردم در قبل از پیروزی انقلاب اسلامی را مورد تاکید قرار داد.

 

 

امام جمعه سنقرو کلیایی با تشریح خصوصیات حکومت استبدادی رژیم طاغوت در حوزه های مختلف گفت: برای قدرشناسی بیشتر از گذشته انقلاب اسلامی، بایستی تاریخ را بیشتر مطالعه نماییم.

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی هم با تبریک ایام دهه مبارک فجر و تسلیت ایام فاطمیه(س) گفت: انقلاب اسلامی ایران علی رغم ناملایمات، تحریمها، جنگ و توطئه هایی که متحمل شده است، شکوفایی و ریشه عمیق ان به لطف خدواند و امام(ره) بود و استمرار آن همچنان با هدایت و رهبری مقام عظمای ولایت و همدلی و همیاری مردم قوی و هدفمند ادامه دارد.

 

 

یاور محمدی افزود: در این راستا خدمتگزاران نظام اسلامی ایران درمسیرارزشمند خدمت به مردم تلاش می کنند و به همت مسئولین، روحانیون، بسیج، نیروهای امنیتی وقضایی ، خدمت رسانی و نعمت  امنیت دراین شهرستان برقرار است.

 

 

وی با بیان اینکه بایستی تمامی مسئولین شهرستان در راستای حفظ فضای اتحاد و همدلی شهرستان تلاش کنند گفت: دیدگاهها و تفاوت های سلیقه ای نباید مانع وحدت و یکپارچگی باشد ورفع مشکلات ودغدغه ها که نقطه مشترک است به فراموشی سپرده شود.

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی از افتتاح و یا کلنگ زنی 81 طرح عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر 206 میلیارد ریال در این ایام درسنقرو کلیایی خبر داد.

 

 

محمدی افزود: تعداد 62 طرح در حوزه های کشاورزی، عمران وآب و فاضلاب شهری، گاز رسانی به 16 روستا، پایگاههای سلامت شهری، دبستان روستایی، پرورش ماهی در قفس، معابر روستایی، 17 باب ساختمان و 2 طرح اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد امام (ره) در روستاها، پایگاه بسیج و طرح های مخابراتی با اعتباری بالغ بر 152 میلیارد ریال افتتاح و همچنین تعداد 19 طرح شامل گاز رسانی به 18 روستا و طرح شبکه آبیاری کشاورزی با اعتباری بالغ بر54 میلیارد ریال کلنگ زنی خواهد شد.

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی پروژه گازرسانی به روستاها را از مهمترین این طرح ها برشمرد و گفت: تا قبل از دولت تدبیر و امید تنها   26  روستای این شهرستان گازدار بود اما با تلاشهای صورت گرفته در حوزه خدمات رسانی به روستاها از ابتدای دولت دوازدهم تا کنون به 162 روستا گاز رسانی شده ضمن اینکه تا پایان سال آینده تمامی روستاهای واجدشرایط  سنقرو کلیایی از نعمت گاز طبیعی برخوردارخواهند شد.

 

 

دیدار مسئولین با امام جمعه، دیدار و سرکشی از خانواده های معظم شهدا و غبار روبی و گلباران مزار شهدای شهرستان و شهدای گمنام، نواختن زنگ انقلاب در مدارس، برگزاری محفل انس با قرآن در 8 روستا، برگزاری مراسم یادواره شهدا، برگزای مسابقات، نشستهاو برنامه های متنوع فرهنگی، ورزشی و هنری در این ایام، آذین بندی سطح شهر متناسب با ایام فاطمیه(س) و شرکت پرشور مردم در راهپیمایی یوم اله 22 بهمن از دیگر برنامه های دهه مبارک فجر می باشد که محمدی آنها را تشریح کرد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار