امروز: پنجشنبه 3 خرداد 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
10. بهمن 1396 - 14:08   |   کد مطلب: 305192
در جلسه شورای ترافیک شهرستان مطرح شد؛
توسعه سنقر با اجرای طرح پیاده راه سازی امکانپذیر است
سهیل سنقر : فرماندار سنقرو کلیایی گفت : کار مطالعاتی و تحقیقاتی اجرای پروژه پیاده راه سازی خیابان طالقانی سنقر در راستای پاسخ به نیازهای روبه رشد و توسعه این شهرستان در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش سهیل سنقر، یاور محمدی در جلسه شورای ترافیک سنقرو کلیایی بیان داشت : ایجاد تغییرات و دگرگونی ها در فضای شهری و معماری متناسب با نظرات و خواسته های مردم و ساختار اجتماعی، دینی و فرهنگی شهر، لازم و ضروری است.

 

 

وی اجرای این طرح را که نمونه آن در شهرهای پیش رو مانند همدان اجرا شده است برای رشد و توسعه صنعت گردشگری موثر دانست.

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی ابراز داشت : ایجاد ایمنی و امنیت ترافیکی و محیطی، روان سازی عبور و مرور در مرکز شهر بویژه برای افراد پیاده، کاهش آلودگی های صوتی، هوا و بصری، احیاء ارزشهای تاریخی، فرهنگی و هویتی، ارتقاء تعاملهای اجتماعی با حضور شهروندان و فعالیتهای شهر وندی و... از دیگر آثار و فواید اجرای طرح پیاده راه سازی است.

 

 

محمدی اجرای عملیات حفاری ها توسط دستگاهای اجرایی ذیربط در خیابان طالقانی و نوسازی تاسیسات زیر زمینی و پیش بینی عدم نیاز به حفاری در بلند مدت را مورد تاکید قرار داد.

 

 

وی از برگزاری جلسات هماهنگی مستمر شهرداری با دستگاههای اجرایی درخصوص اجرای طرح خبر داد و گفت: سنقرو کلیایی اولین مجری طرح پیاده راه سازی در استان کرمانشاه می باشد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار