امروز: پنجشنبه 3 خرداد 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
8. بهمن 1396 - 10:14   |   کد مطلب: 305182
عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس گفت:در جمهوری اسلامی آحاد ملت بر این باور هستند که مقاومت در مقابل تهدیدات خارجی کشور را از نفوذ بیگانگان محفوظ نگه داشته و مسئولین نیز باید با تأسی از همین روش مذاکرات خود را پیش برند.

حجت الاسلام والمسلمین سید جواد حسینی کیا در گفتگو با سهیل سنقر، اظهار داشت : در خصوص تمدید تعلیق تحریم های ایران توسط آمریکا و ارائه پیش شرط برای تمدید مجدد آن توسط ترامپ گفت: گذاشتن شرط برای تمدید تعلیق تحریم های جمهوری اسلامی توسط ایالات متحده از جمله ورود بیگانگان در حوزه امنیتی کشور غیر قابل پذیرش است و آمریکا و هیچ کشوری اجازه دخالت در این مسئله را ندارد. بنابراین طرح آن برای تمدید مجدد تعلیق تحریم ها محلی از اعراب ندارد.

 

 

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی افزود: از اول انقلاب تا الان ایالات متحده بدنبال نفوذ در ایران و بنوعی استحاله در درون نظام جمهوری اسلامی است که با لطف خدا و همت ملت ایران هیچ نتیجه ای برای آنها نداشته است.

 

 

این نماینده مجلس در دوره دهم در انتقاد به زورگویی های طرف آمریکایی ادامه داد: در زمینه هسته ای و تصویب برجام هم آمریکا بخوبی ذات ناپاک خود را به ملت ایران نشان داد و عدم پایبندی به تعهدات خود و حتی تهدیدات روز افزون مقامات آمریکا ،نفرت مردم ایران را نسبت به ایالات متحده افزایش داده است.

 

 

حجت الاسلام حسینی کیا تأکید کرد: در جمهوری اسلامی آحاد ملت بر این باور هستند که مقاومت در مقابل تهدیدات خارجی کشور را از نفوذ بیگانگان محفوظ نگه داشته و مسئولین نیز باید با تأسی از همین روش مذاکرات خود را پیش برند.

 

 

وی افزود: چنانچه در برجام تحریم های ظالمانه آمریکا باید لغو میشد ولی تعلیق تحریم ها هم عواید بسیار ناچیزی برای کشور بهمراه داشته است و آنطوری که ایران به تعهدات خود پایبند بوده طرف های غربی از انجام تعهدات خود سرباز زده است.

 

 

عضو هیأت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: امید است با استفاده از تمام ظرفیت های داخلی و بکارگیری ایده های نو و هم چنین توجه کافی به تولید داخل و اقتصاد مقاومتی در کشور، اثرتحریم های استکبار جهانی را بر اقتصاد کشور بسیار ناچیز و بی اثر کرد.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار