امروز: پنجشنبه 3 خرداد 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
5. بهمن 1396 - 14:46   |   کد مطلب: 305171
به همت کانون پرورش فکری و اداره محیط زیست سنقر صورت گرفت؛
برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع هوای پاک در شهرستان سنقروکلیایی
سهیل سنقر : به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان سنقروکلیایی و اداره محیط زیست مسابقه نقاشی با موضوع هوای پاک برگزار گردید و به نفرات برتر جوایزی اهداء شد.

سید رضا چقاکبودی در گفتگو با سهیل سنقر اظهار داشت : محیط زیست بزرگترین دارایی بشر برای تأمین نیازهای مادی و معنوی و بستر توسعه  می باشد و از این رو حفاظت از این دارایی بزرگ امری ضروری است. 

 

 

رئیس اداره محیط زیست شهرستان سنقروکلیایی بیان داشت : اندیشه ها و رفتارهای سطحی بین انسانی، فشار عظیمی را بر محیط زیست وارد ساخته است فشار های حاصل شده بر محیط زیست در حال ا، آلودگی ها و... از جمله این بحران ها می باشند.     

 

 

تبدیل شدن به بزرگترین بحران های بشری هستند کمبود آب، از بین رفتن منابع طبیعی، کاهش جنگل ه

 

 

چقاکبودی ابراز داشت : با وجود کمبود های فراوانی که در اجرای برنامه های فرهنگی برای آموزش حفاظت از محیط زیست وجود دارد تصور می شود یکی از بهترین راه حل های فایق آمدن به این مشکلات نهادینه سازی فرهنگ محیط زیست است.

 

 

به همین دلیل و به منظور گرامیداشت روز ملی هوای پاک یک دوره مسابقه نقاشی با موضوع "هوای پاک " و با هدف آشنایی کودکان با مبحث آلودگی هوا با همکاری کانون پرورش فکری در این شهرستان برگزار شد. 

 

 

رئیس اداره محیط زیست شهرستان سنقروکلیایی گفت : درپایان به نقاشی های برتر جوایزی از سوی اداره حفاظت محیط زیست شهرستان اهداء گردید.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار