امروز: پنجشنبه 3 خرداد 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
25. دى 1396 - 23:07   |   کد مطلب: 305138
نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه سنقر خبر داد:
یادواره شهدای روحانی شهرستان سنقروکلیایی برگزار می‌شود
سهیل سنقر : حجت الاسلام والمسلمین مسلم کماسی در گفتگو با سهیل سنقر از برگزاری یادواره شهدای روحانی در شهرستان سنقروکلیایی خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین مسلم کماسی در گفتگو با سهیل سنقر از برگزاری یادواره شهدای روحانی در شهرستان سنقروکلیایی خبر داد.

 

 

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه سنقر بیان داشت : مراسم یادواره شهدای روحانی شهرستان سنقروکلیایی روز چهارشنبه 27 دیماه 96 راس ساعت 9:30 صبح با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن نوروزی رییس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی در مسجد حضرت جواد الائمه برگزار می شود.

 

 

وی هدف از برگزاری این یادواره را تبیین رشادت های روحانیت در دفاع مقدس دانست و تاکید کرد : حضور روحانیت در جبهه‌ سبب پررنگ‌ شدن معنویات در بین رزمندگان می‌شد و عزم آنها را برای ایستادگی در مقابل دشمن جزم می‌کرد.

 

 

حجت الاسلام کماسی بیان داشت : طلاب در دفاع مقدس علاوه بر دفاع از مکتب امام صادق (ع) ، دفاع از مرزهای جمهوری اسلامی ایران را سرلوحه کار خود قرار داده و در هر دو جبهه، به صورت جانانه به دفاع و مبارزه پرداختند.

 

 

وی تصریح کرد: تجلیل از شهدا و برگزاری مراسم یادواره آن‌ها در نفس عمل، کاری فرهنگی، عبادی و تبلیغی است که در راستای حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی صورت می‌گیرد و مهمترین هدف این مراسم آشنایی جوانان امروزی با این شهدای بزرگوار است.

 

 

نماینده ولی فقیه در سپاه سنقر در پایان افزود: امیدواریم با برگزاری یادواره های شهدا بتوانیم فرهنگ ایثار و گذشت و شهادت را در بین مردم خصوصا نسل جوان گسترش داده و این فرهنگ را به نسلهای آینده منتقل کنیم و شرمنده شهدا و خانواده شهدا نباشیم.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار