امروز: چهارشنبه 30 خرداد 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
23. دى 1396 - 13:23   |   کد مطلب: 305128
سهیل سنقر : امام جمعه سنقر و کلیایی، بر داشتن روحیه جهادی در کارها و لزوم ایجاد اشتغال از طریق اجرای طرح های صنعتی و... تاکید کرد.

به گزارش سهیل سنقر، حجت الاسلام مجید صفدری امروز شنبه در شورای اداری شهرستان سنقر و کلیایی که با حضور استاندار کرمانشاه برگزار شد، گفت: از همه مدیران و مسئولان شهرستان سنقروکلیایی که با یک روحیه خوب برای کار و فعالیت در سایه همبستگی و اتحاد تلاش می کنند، تشکر می کنم.

 

 

وی با تاکید بر داشتن روحیه جهادی در انجام کارها، گفت: خوشبختانه با توصیفاتی که از استاندار کرمانشاه شنیدیم این روحیه را دارند و زمان و مکان برای انجام کار و خدمت نمی شناسند و این باید الگویی برای سایر مدیران باشد.

 

 

امام جمعه سنقر و کلیایی تصریح کرد: با پیگیری های حجت الاسلام حسینی کیا، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی طرح ها و پروژه های شهرستان در حال تکمیل هستند. از جمله این پروژه ها، کلنگ زنی فاز اول کارخانه تولید قطعات خودرو است، که امروز شاهد آن بودیم.

 

 

وی ادامه داد: طرح های این چنینی زمینه امیدواری را برای مردمی  که مشکلات زیادی از جمله مشکل اشتغال و بیکاری  دارند، را فراهم  می کند و این امر مگر با همت همه مدیران و در راس آن استاندار محترم اتفاق نمی افتد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار