امروز: چهارشنبه 30 خرداد 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
21. دى 1396 - 8:51   |   کد مطلب: 305121
سهیل سنقر : نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی گفت : دولت خسارت محصولات کشاورزان سنقروکلیایی را سریع‌تر پرداخت کند.

حجت الاسلام والمسلمین سید جواد حسینی کیا در گفتگو با سهیل سنقر،با بیان اینکه از سال 94 تاکنون کشاورزان مظلوم خسارت‌دیده شهرستان سنقر منتظر دریافت خسارتشان هستند بیان کرد: مردم در فقر به سر می‌برند و مگر دولت در میان مردم زندگی نمی‌کند که بداند مردم در سختی زندگی می‌کنند.

 

 

وی اظهار داشت : وزیر جهاد کشاورزی هنوز دستوراتی که برای احیای کشاورزی شهرستان سنقر داده که اجرایی نشده است بنابراین در این رابطه دستور ویژه و قاطع صادر کنند.

 

 

نماینده مردم سنقروکلیایی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به اینکه جاده سنقر به بیستون در سال جاری تصادفات متعددی داشته است اظهار کرد: این تصادفات موجب فوت عده زیادی از مردم این منطقه شده و اکنون به یک قتلگاه تبدیل شده است.

 

 

نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در رابطه با اینحادثه فراوان پیگیری و قولهایی هم داده شده است گفت: متأسفانه این قولها در صحنه اجرایی عملیاتی نمی‌شود امیدواریم دولت حفظ جان مردم کمک کند و این جاده به چهار بانده تبدیل شود.

 

 

حسینی‌کیا با اشاره به اینکه این جاده یکی از شریانهای اصلی استان کرمانشاه است و باید تعهد ویژه ای به آن داده شود عنوان کرد: دولت باید هرچه سریعتر و برای رضای خدا به وعده‌هایی که می‌دهد عمل کنند.

دیدگاه شما

آخرین اخبار