امروز: دوشنبه 26 آذر 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
20. دى 1396 - 15:41   |   کد مطلب: 305120
با حضور استاندار کرمانشاه روز شنبه ۲۳ دیماه انجام خواهد گرفت؛
کلنگ زنی کارخانه قطعه سازی خودرو در سنقر
سهیل سنقر : حجت‌الاسلام والمسلمین سید جواد حسینی کیا نماینده مردم شهرستان سنقروکلیایی از کلنگ‌زنی کارخانه قطعه سازی خودرو سنقر با حضور استاندار کرمانشاه در روز شنبه ۲۳ دی ماه خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین سید جواد حسینی کیا در گفتگو با سهیل سنقر اظهار داشت : با پیگیری های فراوانی که صورت گرفته است ان شاءالله روز شنبه با حضور استاندار کرمانشاه و برخی از مدیران کل صنعت معدن و تجارت، مدیر کل شهرک های صنعتی و برخی مقامات و مسئولین محلی و استانی کلنگ کارخانه قطعه سازی خودرو در شهرستان سنقروکلیایی به زمین خواهد خورد.

 

 

نماینده مردم شهرستان سنقروکلیایی در ادامه افزود : فاز اولی که در واقع برای شرکت ایران خودرو قطعه تولید می کند حدود ۶۰ نفر اشتغال زایی را خواهد داشت و فاز دوم این طرح برای شرکت سایپا و خودرو تیبا قطعه سازی خواهد کرد که نزدیک به ۱۵۰ نفر اشتغال زایی مستقیم را دربر خواهد داشت.

 

 

حجت الاسلام حسینی کیا خاطر نشان کرد: با پیگیری‌های انجام شده پیش بینی می شود کارخانه قطعه سازی خودرو در سنقروکلیایی تا انتهای نیمه دوم سال به بهره‌برداری برسد در واقع حسب قولی که خودِ شرکت مارپیچ باختر داده است ان شاءالله تا انتهای شهریور بتوانند فاز اول را راه اندازی کنند.

 

 

نماینده مردم سنقروکلیایی در پایان بیان داشت: جا دارد از همه کسانی که در این راه کمک کار بوده اند از جمله شرکت ایران خودرو که خرید ده ساله را تضمین کرده است همچنین شرکت سایپا و مدیر عاملان این شرکت ها ،فرماندار محترم شهرستان ،مدیرکل صنعت معدن و تجارت و تمامی عزیزانی که در این زمینه همراهی های لازم را داشته‌اند از همه سروران عزیز تشکر و قدردانی می کنیم.

دیدگاه شما

آخرین اخبار