امروز: چهارشنبه 30 خرداد 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
17. دى 1396 - 8:07   |   کد مطلب: 305106
سهیل سنقر : نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی گفت: اعضای شورای امنیت با همراهی نکردن با آمریکا بیش از گذشته این کشور را در عرصه بین‌المللی منزوی کردند.

حجت الاسلام والمسلمین سید جواد حسینی کیا در گفتگو با سهیل سنقر گفت: دنیا امروز به خوبی به ثبات و امنیت داخلی و سیاسی جمهوری اسلامی ایران پی برده و می‌داند با اغتشاش چند اوباش در معابر و میادین شهرها به خطر نمی‌افتد.

 

 

نماینده مردم سنقر در مجلس افزود: اعضای شورای امنیت به درستی پی به اغراض و اهداف شوم آمریکا در افزایش فشارهای سیاسی و بین‌المللی بر جمهوری اسلامی ایران برد و با همراهی نکردن با این کشور بیش از گذشته این کشور را در عرصه بین‌المللی منزوی کردند. دنیا به خوبی می‌داند که همراهی با آمریکا همچون سابق به نفع‌شان نیست پس خیلی طبیعی است که در مجامع بین‌المللی با این کشور همراهی نکند.

 

 

وی توجه مسئولان به نارضایتی‌های اجتماعی و تدبیر برای حل آنها در کاهش فشارهای روانی و اقتصادی به طبقات حقوق‌بگیر موثر دانست و افزود: مسؤلان کشور بیش از گذشته باید به نارضایتی‌های اجتماعی که عمدتا متاثر از فشارهای اقتصادی است، توجه کنند. جلب رضایت عامه مردم در حوزه‌های بیکاری و گرانی و اشتغال توسط مسؤلان تاثیر بسزایی در کاهش نارضایتی‌ها و عقیم ماندن سیاست‌های خرابکارانه هدایت‌کنندگان اغتشاشگران دارد.

 

 

 این نماینده روحانی مجلس، خطاب با اشاره به واکنش به موقع نهادهای انتظامی و امنیتی در کنترل اغتشاشات سراسری کشور، گفت: مدیریت هوشمندانه و اصولی نهادهای امنیتی، ناجا، سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات در کنترل اغتشاشات اخیر نشان داد جمهوری اسلامی توان امنیتی لازم برای مهار اغتشاشگران را دارد.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار