امروز: دوشنبه 4 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
16. دى 1396 - 18:00   |   کد مطلب: 305105
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سنقروکلیایی ؛
برگزاری مسابقه تصویری حفظ موضوعی قرآن کریم در سنقروکلیایی
سهیل سنقر : رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سنقروکلیایی از برگزاری مسابقه تصویری حفظ موضوعی قرآن کریم در این شهرستان خبر داد.

میثم همتی در گفتگو با سهیل سنقر اظهار داشت : در راستای اقدامی ماندگار در ترویج فرهنگ قرآن کریم، اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سنقروکلیایی با همکاری پایگاه اطلاع‌رسانی تلگرامی سهیل سنقر در نظر دارد چهار دوره مسابقه تصویری حفظ موضوعی قرآن کریم را برای اولین بار در شهرستان سنقروکلیایی برگزار نماید.

 

 

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سنقروکلیایی بیان داشت : برگزاری هر دوره از این مسابقات بدین صورت می باشد که ۱۴ تصویر از آیات کوتاه قرآنی که در راستای سبک زندگیست  طی ۷ هفته در پایگاه اطلاع رسانی تلگرامی سهیل سنقر منتشر می گردد.

 

 

وی ادامه داد : علاقمندان جهت شرکت در این مسابقه می بایست ۱۴ تصویر قرآنی به همراه آیه شریفه و معنی آن را حفظ کنند و در تاریخ و ساعت مشخص شده که در کانال تلگرامی سهیل سنقر درج می گردد با حضور در شبستان حرم مطهر امامزاده احمد علیه السلام سنقر در آزمون چهار جوابی این مسابقه شرکت کنند.

 

 

همتی با اشاره به سخنانی از مقام معظم رهبری ابراز داشت : قرآن سرشار از معرفت های الهی است و هرکس که با آن همنشین شود، هدایت در دل او تثبیت می‌گردد و او را از گمراهی نجات می‌دهد که این امر جز با توجه و تدبر در قرآن کریم به دست نمی‌آید.

 

 

وی ادامه داد : مقام معظم رهبری، انس با قرآن را نیاز امروزه جامعه اسلامی می‌دانند و از نظر ایشان، برای تحول در جامعه قرائت قرآن به تنهایی کافی نیست و بایستی در کنار قرائت آن، به معانی و مفاهیم قرآنی توجه کرد و آنها را در جامعه اسلامی پیاده نمود.

 

 

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سنقروکلیایی در پایان خاطر نشان کرد : در هر دوره از این مسابقات به ۱۴ نفر از عزیزانی که بیشترین امتیاز را کسب نموده باشند ۱۴ هدیه کارت پانصد هزار ریالی اهدا می گردد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار