امروز: سه شنبه 5 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
16. دى 1396 - 9:02   |   کد مطلب: 305104
سهیل سنقر : عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: بسته شدن سایت ثبت سفارش خودرو و افزایش تعرفه‌ها باعث ثروتمند تر شدن یک شبه برخی از افراد و ایجاد رانت شده است.

به گزارش سهیل سنقر، حجت الاسلام والمسلمین سید جواد حسینی کیا نماینده مردم سنقروکلیایی درخصوص افزایش تعرفه واردات خودرو، اظهار داشت: در افزایش تعرفه واردات خودرو باید به دو مورد توجه کرد که یکی از آنها توجه به تولید داخل است که حرکت تعرفه‌ها باید متناسب با آن باشد.

 

 

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه نباید عرصه را بر خودرو داخلی تنگ کنیم و موجب از رده خارج شده آن شویم، گفت: باید خودرو تولید داخل رقابت پذیر و صادرات محور باشد.

 

 

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه در یک مقطع کوتاه سایت ثبت سفارش بسته شد و همزمان با بسته شدن این سایت شاهد افزایش قیمت خودرو  بودیم که دولت نیز در این شرایط تعرفه واردات را بالا برده است، ادامه داد: در این مقطع کوتاه عده ای ثروتمندتر شده و این مسئله برای برخی از افراد رانتی را ایجاد کرده است.

 

 

حجت الاسلام حسینی کیا در پایان با تاکید بر اینکه دولت باید در تولید خودروی داخلی، حقوق مشتریان و عدم افزایش بی‌رویه ثروت برخی از افراد را در تصمیم‌گیری‌های خود لحاظ کند، خاطرنشان کرد: باید دولت در زمینه افزایش تعرفه‌های واردات خودرو تجدید نظر کند.

دیدگاه شما

آخرین اخبار