امروز: سه شنبه 5 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
14. دى 1396 - 10:02   |   کد مطلب: 305097
سهیل سنقر : نماینده مردم سنقروکلیایی گفت : سوءاستفاده چند نفر از مشکلات، نظام اسلامی را متزلزل نمی‌کند ،برگ برنده نظام ما ولایت فقیه است.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید جواد حسینی کیا در گفتگو با سهیل سنقر اظهار داشت: حرکت‌های کوری که در این چند روز اخیر برخی فتنه‌گران انجام دادند و شروع به تخریب اموال عمومی و برخی شعارهای هنجار شکن دادند این گونه حرکات کاملا محکوم است.

 

 

نماینده مردم سنقروکلیایی ادامه داد: پشت قضیه این تحرکات سازمان جاسوسی ام آى سيكس انگلیس با برخی فتنه گران داخلی طراحی شده و هدف آنها براندازی نظام اسلامی بود.

 

 

وی در ادامه افزود : نظام ما چون یک نظام ریشه دار و پایدار اسلامی است با حرکت ۴ نفر اراذل اوباش و آدمهای بی هویت هیچ وقت متزلزل نخواهد شد.

 

 

حجت الاسلام حسینی کیا بیان داشت: ملت پای کار هستند چرا که برای ارزش ها خون داده اند، از مال و جان خود گذشته‌اند و همانگونه که دیدید مردم کشور با برگزاری راهپیمایی های خودجوش علیه آشوبگران چگونه خروشدیدند.

 

 

نماینده مردم سنقروکلیایی خاطر نشان کرد: به یقین مردم هرجا احساس کنند نظام نیازمند حمایت است پای کار خواهند آمد و از نظام و دین خود، ولایت و رهبری خود دفاع خواهند کرد، مردم مطیع ولایت اند.

 

 

وی با بیان اینکه برگ برنده نظام اسلامی ما ولایت فقیه و ولی امر است افزود: به همین خاطر است که دشمن ولی فقیه را نشانه گرفته و امیدواریم که بتوانیم سربازان خوبی برای ولایت در پاسداری از نظام اسلامی باشیم.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار