امروز: شنبه 27 بهمن 1397
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
13. دى 1396 - 12:52   |   کد مطلب: 305095
دکتر حشمت اله قنبری در مراسم راهپیمایی 13 دی سنقروکلیایی:
مردم با حضور انقلابی خود مشت محکمی بر دهان فتنه گران زدند
سهیل سنقر : دکتر حشمت اله قنبری استاد دانشگاه و پژوهشگر برجسته تاریخ جهان اسلام در مراسم راهپیمایی 13 دی سنقروکلیایی گفت : مردم با حضور انقلابی خود مشت محکمی بر دهان فتنه گران زدند.

به گزارش خبرنگار سهیل سنقر، دکتر حشمت اله قنبری صبح امروز در مراسم تجمع و راهپیمایی مردم انقلابی سنقروکلیایی در اعتراض به هتک حرمت ها و اغتشاشات اخیر کشور اظهار داشت : بار ديگر مشخص شد كه اغتشاشگران و آشوبگران ماهيتی دين‌ستيزانه و ضد انقلابی دارند و اصل عقايد اسلامی و عمود ولايت را هدف قرار داده‌اند.

 

 

وی با بيان اينكه آشوبگران مورد حمايت آمريكا، اسرائيل، منافقان و سلطنت‌طلبان هستند، تصريح كرد : بعد از اين حرمت‌شكنی و تخریب اموال عمومی توسط عده ای آشوبگر، مردم انقلابی و ولايتمدار ايران اسلامی امروز به خيابان‌ها آمده و با محكوم كردن اين اقدام، بار ديگر با رهبری و ولايت تجديد عهد كردند.

 

 

دکتر قنبری ادامه داد : مردم ایران اسلامی در همه برهه‌ها ثابت کرده‌اند که هر کجا که نیاز باشد برای دفاع از اسلام و نظام و رهبری پای کار هستند و اجازه نمی‌دهند کوچک‌ترین گزندی به انقلابشان وارد شود.

 

 

وی افزود : درست است برخی مشکلات معیشتی و اقتصادی در کشور از قبیل بیکاری و گرانی وجود دارد اما این امر نباید بهانه‌ای به دست اغتشاگران و آشوبگران باشد تا بخواهند نظم و امنیت موجود در کشور را نشانه رفته و از وضعیت به وجود آمده سوء استفاده کنند.

 

 

دکتر قنبری اشتغال و معیشت را حق مردم دانست و گفت : مردم به خاطر دنیایشان پشت به انقلاب نخواهند کرد و انتظارشان از مقامات ارشد ایران این است که با هم برادر و متحد باشند و بدون چشم داشت به دشمن، اقتصاد مقاومتی را جدی بگیرند و این رکود را به سامان برسانند.  

 

 

این استاد دانشگاه و پژوهشگر برجسته تاریخ جهان اسلام با بیان اینکه تمامی قوای کشوربایستی به باور حتمی برسند و فقط در سایه ولایت فقیه حرکت کنند گفت: شرط همیاری،  محبت و صبر انقلابی ملت و شرف و غزت مقامات کشور در گرو اطاعت از فرامین و دستورات مقام معظم رهبری و ولی امر مسلمین است.

 

 

وی در بخشی دیگر از سخنان خود افزود : برای رفع مشکلات کشور نباید به دشمن اعتماد کرد آنها هیچ وقت با ملت ایران سر سازگاری نخواهند داشت.

 

 

دکتر قنبری در پایان بیان داشت : آمریکا و استکبار بداند برای از بین بردن داعش و جبهة النصره و لشکر چند ملیتی تکفیری مردم سنقر به تنهایی کافی اند مردم سنقروکلیایی به نیابت از ملت ایران پوزه آمریکا را بر خاک خواهند زد.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار