امروز: چهارشنبه 30 خرداد 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
11. دى 1396 - 11:46   |   کد مطلب: 305090
سهیل سنقر : مدیر آموزش و پرورش سنقروکلیایی گفت : آموزش و پرورش سنقر در شاخص های اعلام شده از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در زمینه عملکرد عمومی سال تحصیلی 96/95 که توسط واحد های مختلف اداره کل استان مورد سنجش و ارزیابی قرار گرفته بود حائز رتبه اول گردید.

مراد کلوندی در گفتگو با سهیل سنقر، اظهار داشت : با مدیریت ، برنامه ریزی ، تلاش و جدیت همکاران ، کیفیت عملکرد آموزش و پرورش سنقر در سه سال اخیر ارتقا پیدا کرده است و سیر صعودی داشته است.

 

 

رییس آموزش و پرورش شهرستان سنقروکلیایی افزود: در شاخص های اعلام شده از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در زمینه عملکرد عمومی سال تحصیلی 96/95  که توسط واحد های مختلف اداره کل استان مورد سنجش و ارزیابی قرار گرفته بود حائز رتبه اول شده ایم و این درحالی است که  سال تحصیلی 95/94  رتبه دوم و سال تحصیلی 94/93  رتبه سوم را کسب کرده بودیم. 

 

 

کلوندی در ادامه این موفقیت را به کارکنان و جامعه فرهنگیان پرتلاش و خدوم آموزش و پرورش سنقر تبریک گفت و ابراز امید واری کرد این روند موفقیت بیش از پیش ادامه داشته باشد.

 

 

وی در پایان بیان داشت : امید است که بتوانیم در سال اقتصاد مقاومتی – تولید و اشتغال در جهت خدمت رسانی هرچه شایسته تر به مردم شریف کوشا بوده و تلاش نمائیم که همچنان موجبات رشد ، تعالی و پیشرفت برنامه های دولت  تدبیر و امید را فراهم سازیم.

دیدگاه شما

آخرین اخبار