امروز: سه شنبه 5 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
11. دى 1396 - 10:12   |   کد مطلب: 305089
فرماندار سنقروکلیایی مطرح کرد:
اشتغال و توسعه روستاها با تسهیلات پست بانک
سهیل سنقر : فرماندار سنقرو کلیایی گفت: بستر لازم برای ایجاد اشتغال و توسعه روستاها در بخش کشاورزی با استفاده از تسهیلات پست بانک فراهم شده است.

به گزارش سهیل سنقر، یاور محمدی  با حضور نماینده مردم سنقرو کلیایی در مجلس شورای اسلامی و مدیر عامل پست بانک استان کرمانشاه، ظرفیتهای سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال در سنقرو کلیایی را تشریح کرد و گفت:پرورش دام و طیور، احداث باغ و گلخانه، کشت زعفران و گیاهان دارویی، احداث سرد خانه و اجرای کانالهای آب کشاورزی و سیستمهای آبیاری تحت فشار با توجه به کمبود منابع آب از مهمترین ظرفیتهای موجود در روستاها است که تسهیلات بانکی با بهره کم موجب رونق این بخشها در روستاها و تولید و اشتغال خواهد شد.

 

 

وی بهره گیری از ظرفیتهای کارشناسان جهاد کشاورزی، دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها را در خصوص اطلاع رسانی در این خصوص مورد تاکید قرار داد و گفت: بایستی در کمترین زمان ممکن در خواستهای متقاضیان استفاده از تسهیلات پست بانک جمع آوری، تشکیل پرونده، آماده سازی و ساماندهی شود تا در اولین فرصت، طرح های اشتغال اجرایی شوند.

 

 

حجت الاسلام سید جواد حسینی کیا نماینده مردم سنقرو کلیایی در مجلس شورای اسلامی هم گفت: پست بانک در روستاها ظرفیت مناسبی برای پیدا شدن حلقه مفقوده این بانک با جهاد کشاورزی و ایجاد مشاغل پایدار روستایی است.

 

 

 

اخلاقی مدیر کل پست بانک استان کرمانشاه هم گفت: پست بانک، دولتی بوده و زیرمجموعه وزارت ارتباطات می باشد ودر این طرح با پرداخت تسهیلات 6 الی 10 درصد در دو مرحله در بخشهای کشاورزی، منابع طبیعی، صنایع ومعادن کوچک روستایی، گردشگری، خدمات فناوری اطلاعات، فرش دست باف و...آماده فعالیت در راستای ایجاد اشتغال و توسعه مناطق روستایی می باشد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار